REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-11-29 15:38 | Taryfy | myphone | dual-sim | telefon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15

myPhone 3020 Bueno: Dual-SIM za 149 zł

Wiele funkcji i atrakcyjna cena - to główne zalety wchodzącego właśnie do sprzedaży myPhone 3020 BUENO. telefon ten jest odpowiedzią polskiego producenta na wprowadzone na rynek tanie, ale ubogie Dual SIM-y konkurencji.

myPhone 3020 BUENO pomimo niskiej ceny został dość dobrze wyposażony, jak na tę kategorię telefonów. Oprócz obsługi dwóch kart SIM jednocześnie i wyświetlacza 1,8" TFT, na liście znajdziemy m.in. odtwarzacze audio i video, radio FM z możliwością nagrywania, dyktafon, czy moduł Bluetooth. Telefon obsługuje karty pamięci micro SD, co zwiększa jego funkcjonalność jako odtwarzacza, a po podłączeniu do komputera pozwala BUENO pełnić rolę dysku przenośnego. Funkcjonalność modelu 3020 uzupełnia szereg aplikacji, takich jak: organizer, kalkulator, konwerter jednostek i gry.

myPhone 3020 Bueno
myPhone 3020 Bueno

Najliczniejszą grupą potencjalnych klientów są ludzie młodzi, często korzystający z kart pre-paid i liczący się z każdym groszem. Jednak BUENO zainteresuje każdego, kto szuka taniego, poręcznego i funkcjonalnego Dual SIM-a.

Wybór ostatecznego wyglądu tego telefonu poprzedzony został serią badań fokusowych. W ich wyniku wybrane zostały trzy wersje kolorystyczne - do wersji czarnej dołączyły wersje biało-niebieska i czarno-żółta. Obudowa wykonana została z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Połyskujące fronty i tylne klapki, z naniesionym drobnym motywem ułatwiającym trzymanie, nałożone zostały na matowy korpus. Całość wygląda bardzo estetycznie, a kolory dodatkowo wyróżniają Bueno z tłumu konkurentów.

Telefon zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 650 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 4 godzin rozmów, a w stanie czuwania telefon powinien wytrzymać do 7 dni.

myPhone 3020 BUENO można kupić już za 149 złotych, bez żadnych zobowiązań i bez blokady SIMLOCK. Objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

źródło: myPhone

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 4)
Tagi: | myphone | dual-sim | telefon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 15
Komentarze: 15 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbogi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.16 16:03 Odpowiedz
Kupiłem ten tel. wczoraj w carefure za 69 zł bo pilnie potrzebowałem taniego,małego i zwykłego tel. na 2 sim. A tu okazało sie ze telfonik malutki ale straszny "wiracha",krawaty wiąże ,przerywa ciąze... załadowawalem 2 simy do tej malizny ,sprawdziłem.., wszystko działa ok!a nawet lepiej bo w mojej okolicy play na zadnym mi nie łapie a on spoko! Patrze slot na Sd ! ale nie podane nigdzie jakiej wielkosci mozna zaladowac ,wiec pierwszą lepszą jaką miałem czyli 8Gb wkładam i widzi ją ! Na karcie miałem pliki multimed. i se mysle tera cie załatwie! Otwieram M3 a on pieknie odtwarza i naprawde w dobrej jakości .., dalej wale mu filmy 3gp a on bez dygniecia jedzie z obrazem! O ty mysle sobie otwieram folder z Mpg4 i sru.., a ten kurdupel otwiera go i jedzie z koksem to ja mu oddwarzacz na pełny ekran a ten jedzie jak by miał core-duo ! O zdjeciach z jpg. i innych mozliwosciach juz nie wspomne ... Taki drobny i do d..py nie podobny ,szczena mi opadła !
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.12 02:01 Odpowiedz
cytat:
co nie zmienia faktu, że jest to jedna z bardzioej konkurencyjnych gwarancji
nie lubie tego argumentu. 24 miesiące gwarancji to standard dla każdego takiego produktu.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.05 01:17 Odpowiedz
cytat:
Zwykły prosty aparat cena bardzo dobra, gwarancja 36 miesiecy door to door.
w myphone tylko 24 miesiące są d2d a trzeci rok gwarancji jest zwykły.
Anonimarmin
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.08 07:57
co nie zmienia faktu, że jest to jedna z bardzioej konkurencyjnych gwarancji
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.05 01:17 Odpowiedz
cytat:
cena bardzo Okej;-)
w tej cenie ma szanse wymieść lwią część chińskich telefonów "nonmarking" z technologią dual sim, które usilnie próbują sprzedawać na allegro.
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.01 22:08 Odpowiedz
Mi się nie podoba. Ze 3 lata temu w saturnie były podobne Sagemy:-) Brałbym Nokię, jeżeli jakość rozmów i poziom wykonania byłby odpowiedni.
Anonimtrojzab
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.05 08:10
Ale Nokii nie dostaniesz za 149 zł!
Anonimrekon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.06 23:17
Może myPhone nie jest lansiarski, nie można się nim chwalić wśród znajomych, którzy podążają za trendami, ale cenowo myPhone jest bezkonkurencyjny, to trzeba im przyznać
tabamirkotabamirko
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 264
Zarejestrowany:
2011-02-07 20:46:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.30 06:45 Odpowiedz
SUPER EXTRA FAJNY TELEFON I CENA TEZ PRZYZWOITA!
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3226
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.30 00:42 Odpowiedz
Ja wiem, że ten telefon wiele nie wymaga ale bateria 650mAh jakoś odstrasza. Gdzie można kupić to cudo ?
zbyszekswcezbyszekswce
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1130
Zarejestrowany:
2010-08-18 11:20:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.29 23:16 Odpowiedz
Telefony wyglądają nawet ładnie - podejrzewam, że w rzeczywistości może być... "INACZEJ"... Mam nadzieję, że producent wsadził wreszcie wyświetlacze z XXI wieku - z czasem reakcji < 1 sekunda! W przeciwnym razie muszę przychylić się do opinii kolegi FazaFM, że bardziej opłaca się Nokia...
mumin79mumin79
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 490
Zarejestrowany:
2010-08-23 14:57:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.29 20:48 Odpowiedz
Zwykły prosty aparat cena bardzo dobra, gwarancja 36 miesiecy door to door.
FazaFMFazaFM
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 103
Zarejestrowany:
2011-07-22 22:57:36
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.29 17:24 Odpowiedz
Mam nokie x1-01 i jest rewelacyjna jak na prosty telefon. Kiedys mialem myphona duala i szczerze mowiac w tej cenie wole nokie. Jak sie dobrze trafi to mozna kupic nawet za 169zl. Oczywiscie pisze o innym myponie niz ten prezentowany powyzej.
akmkakmk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 454
Zarejestrowany:
2010-10-05 16:35:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.29 16:48 Odpowiedz
Cena ok
Anonimiker
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.04 22:45
cena bardzo Okej;-)