REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-03-01 07:10 | PDA & Navi | htc | mwc2017 | gadgety | akcesoria | gogle
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

MWC 2017: HTC - Vive Tracker i Vive Deluxe Audio Strap poszerzą ekosystem Vive

Do ekosystemu HTC VIVE, produktu wirtualnej rzeczywistości (VR) dołączyły nowe produkty. Ogłoszono ceny i daty dostępności akcesoriów Vive Tracker i Vive Deluxe Audio Strap. Urządzenie Vive Tracker, które powstało w celu umożliwienia deweloperom i twórcom dodatków osiągnięcie jeszcze większej imersji dostępne będzie do zakupu przez deweloperów od 27 marca ze strony Vive.com. Z kolei Vive Deluxe Audio Strap będzie można zamówić w przedsprzedaży od 2 maja z prognozowaną datą dostawy w czerwcu. Oba produkty dostępne będą w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 USD (119,99 EUR, 99,99 GBP, 799,00 JPY).


"Widzimy świetlaną przyszłość dla wirtualnej rzeczywistości i stworzyliśmy dookoła Vive cały ekosystem, który doświadcza ewolucji, zmian i nieustannego wzrostu, przewodząc całej branży - skomentował Daniel O'Brien, dyrektor generalny ds. VR w USA w HTC Vive. - Vive Tracker jest głównym elementem tej strategii. Po połączeniu z technologią Vive i programami takimi, jak Viveport i Vive X, urządzenie otwiera duże szanse dla nas i naszych partnerów na utożsamienie ekosystemu Vive z rozwojem branży VR" - dodał dyrektor.

HTC Vive - ruszyła europejska przedsprzedaż w cenie 899 euro

Urządzenie Vive Tracker poszerza ekosystem Vive

HTC Vive - Vive Tracker
HTC Vive - Vive Tracker

Urządzenie Vive przyczyni się do dalszego rozbudowania wiodącego w branży ekosystemu VR przez umożliwienie deweloperom włączanie przedmiotów ze świata rzeczywistego do wirtualnego, co z kolei przyczyni się do znaczącego zwiększenia możliwości tworzenia niezapomnianych przeżyć VR. Na pierwszych 1 000 dostępnych trackerów Vive zgłosiło się już ponad 2 300 chętnych uzasadniających chęć posiadania urządzenia zastosowaniami w wielu branżach wykraczających poza gry komputerowe, włączywszy edukację, przedsiębiorczość, szkolenia, zdrowie i wellness i nie tylko. W sumie prawie 60% proponowanych zastosowań nie dotyczy gier i rozrywki.

Vive Deluxe Audio Strap
Vive Deluxe Audio Strap

"Konstrukcja przedmiotu, który może być rejestrowany w Vive może być skomplikowanym wyzwaniem - skomentował Joe Ludwig z Valve. - Ale tracker Vive sprawia, że rejestracja przedmiotów w środowisku VR jest tak prosta, że każdy może to robić. Cieszymy się, że firma HTC stworzyła ten produkt i nie możemy się doczekać tego, jak wykorzystają go inni" - dodał.

Urządzenie Vive Tracker można będzie zakupić w dwóch etapach. W ramach pierwszego etapu od dnia 27 marca urządzenie Vive Tracker zostanie udostępnione do zakupu tym, którzy zamierzają tworzyć treści na potrzeby środowiska Vive. Urządzenie ma być dostępne do zakupu dla konsumentów później tego roku wraz z rosnącą różnorodnością akcesoriów i treści na Vive Tracker.

Firma CloudGate Studio, deweloper gry Island 359, jest jednym z pierwszych użytkowników urządzenia Vive Tracker. Firma CloudGate wykorzystuje szereg trackerów do umożliwienia pełnej świadomości własnego ciała graczy w strzelance Island 359. Rozwiązanie będzie wystawiane w trakcie targów GDC na stoisku Valve w środę 1 marca oraz w prywatnej sali spotkań w trakcie całego wydarzenia. Na spotkanie można umówić się pisząc do @CloudGateStudio w serwisie Twitter.

Vive Deluxe Audio Strap

Pasek podtrzymujący gogle Vive Deluxe Audio Strap łączy w sobie zintegrowane słuchawki i nowe funkcje zwiększające komfort, co prowadzi do większej wygody użytkowania w trakcie długich sesji. Pasek The Deluxe Audio Strap wyposażono w nowy przycisk regulujący rozmiar, który pozwala na szybką zmianę ustawień z pojedynczego użytkownika na większą liczbę użytkowników Vive, przez co jeszcze szybciej można zanurzyć się w wirtualnym środowisku.

W przyszłości do wszystkich modeli Vive BE dołączany będzie pasek Deluxe Audio Strap. Urządzenie będzie dostępne do zakupu na cele konsumenckie w czerwcu.

źródło: HTC

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | htc | mwc2017 | gadgety | akcesoria | gogle Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 53

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)