REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-09-19 10:00 | Rozrywka | multimedia-polska | vod | edukacja | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Multimedia Polska VoD Strefa Dzieci - nowe programy edukacyjne

Grupa Multimedia Polska wzbogaciła ofertę VoD dla dzieci o kolejne tytuły w kategorii Programy Edukacyjne. Wśród nowości znajdzie się blisko 200 odcinków programów od English Club i Da Vinci Learning. W ramach promocji nowych tytułów, Multimedia udostępni bezpłatnie serwis wszystkim abonentom telewizji cyfrowej od 19 do 25 września.


Największą niespodzianką dla najmłodszych są programy do nauki języka angielskiego: ‘Word Party’ (od 2 do 6 lat) i ‘Yummy for Mummy’ (od 7 do 14 lat) oraz inne tytuły dla małych odkrywców, m.in.: ‘James May przedstawia’, czyli rozmowy z wynalazcami, którzy zmieniają fantastykę w rzeczywistość, ‘Einsteinek’, w którym animowana postać objaśnia teorie i wyniki badań Einsteina w przystępny sposób, ‘W pogoni za szczęściem’ i ‘W pogoni za snem’, podczas których gospodarze programów spróbują rozwikłać zagadkę szczęścia i snu, czy też ‘Minuta z astronomią’ z najciekawszymi 60-sekundowymi doświadczeniami astronomicznymi. Łącznie, serwis został wzbogacony o 24 programy edukacyjne.

VoD Strefa Dzieci wystartowało w czerwcu br. i jest pierwszym tego typu serwisem na rynku, który udostępnił bajki i programy edukacyjne z wyraźnym podziałem na kategorie wiekowe. Serwis jest podzielony na 4 kategorie: Najmłodsi (od 2 do 6 lat), Starszaki (od 7 do 14 lat), Programy Edukacyjne oraz Piosenki. Dostęp do VoD Strefa Dzieci mają abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska, zarówno na dekoderach, poprzez multimediago.pl, a także aplikacje mobilne.

Pierwsze miesiące funkcjonowania serwisu pokazały nam, że decyzja o uruchomieniu Strefy Dzieci była strzałem w dziesiątkę. Do tej pory na rynku brakowało VoD z programami wyselekcjonowanymi odpowiednio dla każdej z grup wiekowych. Wyszukując tytuł w naszej bibliotece, rodzic w pierwszej kolejności wybiera kategorią wiekową, dzięki czemu ma pewność, że jego dziecko nie obejrzy bajki wykraczającej poza jego percepcję, czy innych nieodpowiednich treści – mówi Edyta Bukowska, Dyrektor Programmingu w Multimedia Polska – Zgodnie z założeniami, co miesiąc wzbogacamy bibliotekę o kolejne propozycje. Tym razem postawiliśmy przede wszystkim na serie edukacyjne, nowością są też uwielbianie przez dzieci programy do nauki języka angielskiego. Jestem przekonana, że bezpłatny tygodniowy dostęp do serwisu przekonana rodziców, że Strefa Dzieci to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa przed telewizorem dla najmłodszych, ale również zabawy połączonej z edukacją.,/i>

źródło: Multimedia Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | multimedia-polska | vod | edukacja | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 782

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)