REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-07-27 12:45 | Telefony | multimedia-polska
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Multimedia Polska - światłowody w Kraśniku

Grupa Multimedia Polska – ogólnopolski operator telekomunikacyjny – rozpoczęła świadczenie usług w Kraśniku. Do końca wakacji światłowody operatora obejmą niemal całe miasto. Na powitanie mieszkańcom Kraśnika wręczono kolorowe gerbery. Wkrótce spółka uruchomi również Punkt Sprzedaży w tym mieście zlokalizowany przy ulicy Sikorskiego.

Mieszkańcy Kraśnika mogą już skorzystać z pełnej oferty telekomunikacyjnej operatora: telewizji cyfrowej z dodatkowymi pakietami tematycznymi w jakości HD, a także pakietami Premium: HBO i Canal+, internetu stacjonarnego o prędkości do 500Mb/s oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, energię elektryczną oraz gaz ziemny.

Multimedia Polska testuje nowy serwis Multimedia GO

Nowością w ofercie operatora jest nowatorski, dostępny dla abonentów dowolnej sieci internetowej, serwis Multimedia GO. Umożliwia on dostęp do telewizji oraz biblioteki VoD (video na żądanie) za pośrednictwem komputera, smartfona oraz tabletu. Dzięki Multimedia GO, wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska, mogą do końca roku oglądać bezpłatnie kanały dostępne w zakupionym przez siebie pakiecie telewizyjnym, na wybranym urządzeniu mobilnym.


Multimedia GO ma funkcję Catch Up, pozwalającą odtwarzać audycje telewizyjne nawet do 7 dni wstecz. Serwis umożliwia także nagrywanie programów. Jego użytkownicy mają także dostęp do biblioteki VoD – zarówno do pojedynczych tytułów, jak również uruchomionego w czerwcu pakietu sVoD Strefa Dzieci.

Gwarantujemy pełen zakres usług szerokopasmowych najwyższej jakości, bowiem dostarczamy je bezpośrednio do mieszkań abonentów za pomocą kabli światłowodowych. Światłowody zapewniają niezawodność działania usług oraz super szybki internet. To właśnie dzięki światłowodom jako pierwszy ogólnopolski operator telekomunikacyjny wprowadziliśmy do naszej oferty pakiet internetu 500 Mb/s, dostępny oczywiście w Kraśniku – mówi Józef Włodarczyk, Dyrektor Departamentu Realizacji Inwestycji Multimedia Polska.

źródło: Multimedia Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | multimedia-polska Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 14

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)