REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-10-29 10:31 | Rozrywka | multimedia-polska | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Multimedia Polska - okno otwarte z Viasat World

Okno otwarte kanału Polsat Viasat History, bezpłatny katalog VoD z najlepszymi odcinkami programu Samotnia oraz konkurs na stronie internetowej operatora – to wynik współpracy promocyjnej nawiązanej pomiędzy Multimedia Polska, a Viasat World Ltd. Kampania związana jest z premierą najnowszego serialu Polsat Viasat History – Muszkieterowie. Multimedia Polska to jedyny operator, który ma wyłączność na okno otwarte w ramach promocji serialu.

Podczas okna otwartego, od 29 października do 30 listopada abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska będą mogli obejrzeć nie tylko premierowe odcinki Muszkieterów, ale także seriale tj. : Konspiracje, Celtowie: krew, żelazo i ofiary, Zabójcy z pradawnych czasów , czy też Amerykańskie Księżniczki.

"Muszkieterowie" - to mistrzowsko zrealizowany serial kostiumowy osadzony w realiach XVII- wiecznej Francji. To wciągająca opowieść o bohaterstwie, braterstwie i lojalności. W obronie monarchii d'Artagnan i trzej muszkieterowie często muszą sięgać po szpadę czy pistolet. Cały czas muszą uważać na złowrogiego kardynała Richelieu i jego podstępne intrygi, szczególnie że kleryk działa we współpracy z tajemniczą Milady de Winter, która jest równie bezwzględna jak jej pracodawca i pała żądzą zemsty na muszkieterach.

Z kolei w bezpłatnym katalogu VoD znajdą się odcinki serialu „Samotnia”, telewizyjnej adaptacji powieści Charlesa Dickensa, nagrodzonego statuetką Emmy. Główną bohaterką historii jest lady Dedlock, piękna arystokratka o mrocznej przeszłości, skrywająca niebezpieczny sekret. Bezwzględny prawnik Tulkinghorn chce za wszelką cenę odkryć tajemnicę bogatej damy. Na dodatek wszyscy bohaterowie są uwikłani w sprawę sądową, w której stawką jest niebagatelna fortuna. "Samotnia" to trzymający w napięciu, pełen akcji thriller osadzony w realiach wiktoriańskiej Anglii.

Dzięki rozpoczętej współpracy, abonenci Multimedia Polska będą również mogli wygrać bon do biura podróży o wartości 5 tys. zł. Szczegóły konkursu zostaną udostępnione w pierwszych dniach listopada na stronie www.multimedia.pl/viasatepic.

źródło: Multimedia Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | multimedia-polska | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 782

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)