REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-11 06:41 | Rozrywka | multimedia-polska | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Multimedia Polska - nowości w otwartym oknie

Od 9 maja do 8 czerwca abonenci platformy Multimedia Polska mają dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. Widzowie znajdą tam między innymi pasmo wędkarskie, które emitowane jest w każdy poniedziałek o 22.00. Można w nim obejrzeć program Taaaki karp!, w którym miłośnik karpi, Ali Hamidi, wraz z dwoma przyjaciółmi wyrusza na wielką wędkarską przygodę w poszukiwaniu największych, najbardziej tajemniczych i najciekawszych gatunków karpi.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Na antenie Polsat Viasat History HD można obejrzeć maraton z okazji stulecia urodzin Kennedy’ego. W maju premierę ma także program Dubrownik: Republika Raguzy. Ukazuje on dzieje Republiki Raguzy, miasta znanego dziś jako Dubrownik. To piękne, historyczne miasto na dalmatyńskim wybrzeżu znane jest na całym świecie. Okazuje się jednak, że większość z nas nie wie prawie nic o jego niezwykłej historii.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Na antenie Paul O’Grady zaprezentuje osiem nowych odcinków swojego znakomitego programu Paul O'Grady: z miłości do psów. W tej serii zobaczymy kolejne poruszające, psie historie: na ekranie pojawią się nowe rasy, a Paul stanie przed zupełnie nowymi i jak zwykle emocjonującymi wyzwaniami.

Multimedia Polska wraz z Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów, w którym główną wygraną będzie Playstation 4. Szczegóły na stronie operatora.

źródło: Multimedia Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | multimedia-polska | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 785

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)