REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-07-03 12:31 | Rynek | rynek | mpay
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

mPay trafi na smartfony mieszkańców Zatoki Perskiej

Już niedługo przy pomocy aplikacji mobilnej mPay będzie można płacić za bilety komunikacyjne oraz parkowanie w 6 państwach rejonu Zatoki Perskiej. mPay, polska spółka notowana na rynku NewConnect, ogłosiła zawarcie swojego pierwszego międzynarodowego kontraktu z bahrajńską firmą eTime IT Solutions. Dzięki umowie flagowy produkt spółki trafi na smartfony mieszkańców najnowocześniejszych metropolii Bliskiego Wschodu. Rynkiem, na którym mPay zadebiutuje w rejonie Zatoki Perskiej będzie Królestwo Bahrajnu. Docelowo sieć akceptacji płatności mobilnych będzie rozwijana również w 5 innych państwach należących do Rady Współpracy Zatoki Perskiej, tj. w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze i Omanie.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani wyzwaniem, jakie stanowi nasz pierwszy międzynarodowy kontrakt. mPay to najdłużej działający na polskim rynku dostawca rozwiązań do płatności mobilnych. Wierzę, że dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz innowacyjnej technologii zaoferujemy mieszkańcom sześciu państw rejonu Zatoki Perskiej produkt idealnie dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań. Ekspansja na rynki zagraniczne stanowi, obok dalszego umacniania pozycji w kraju, element naszej długofalowej strategii rozwoju – mówi Jacek Bykowski, Prezes Zarządu, mPay.

Usługa mPay zostanie uruchomiona w Królestwie Bahrajnu w ciągu 12 miesięcy od uzyskania przez firmę eTime wszystkich niezbędnych zezwoleń, co powinno nastąpić w najbliższym kwartale.

Oprócz funkcjonalności znanych polskim użytkownikom, mPay zaoferuje w rejonie Zatoki Perskiej możliwość obciążania rachunku telefonicznego kosztami biletów i parkowania. Dzięki temu rozwiązaniu z aplikacji będzie można korzystać bez konieczności podawania danych karty płatniczej.

Wprowadzenie usługi mPay na rynki RWZP to dla eTime IT Solutions projekt o priorytetowym, strategicznym znaczeniu. Na współpracę z mPay zdecydowaliśmy się ze względu na imponujące doświadczenie spółki oraz doskonałą elastyczność produktu, który można w każdym calu dostosować do potrzeb lokalnych rynków. Naszą misją jest podnoszenie jakości życia ludzi za pomocą innowacyjnych rozwiązań IT. Uważam, że współpraca z mPay idealnie się w tę misję wpisuje – mówi Ali Badrani, Prezes Zarządu, eTime IT Solutions.

źródło: mPay

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | rynek | mpay Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)