REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-19 19:45 | Taryfy | motorola | konkurs
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Motorola ogłasza konkurs - Transform the smartphone w Europie

Motorola Mobility, spółka Lenovo, umożliwia startupom, deweloperom i innym twórcom przełamanie ograniczeń smartfonów i zaprezentowanie własnych pomysłów na Viva Technology 2017.


Viva Technology, w skrócie VivaTech, to międzynarodowe targi innowacji i miejsce spotkań dla twórców przełomowych rozwiązań. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15 -17 czerwca 2017 r. w Paryżu. VivaTech gromadzi tysiące najbardziej pomysłowych przedsiębiorców i startupów, a także czołowych inwestorów, deweloperów i liderów opinii. Jest także platformą dla uczestników z ponad 200 krajów, gdzie mogą oni znaleźć inspirację, nawiązać nowe kontakty i przyspieszyć rozwój swojej firmy. Podczas tegorocznej edycji spodziewane jest przekroczenie liczby 50 000 uczestników z ubiegłego roku.

W ramach VivaTech 2017, firma Motorola rozszerzy konkurs „Transform the Smartphone”, aby zachęcić deweloperów, startupy i innych twórców do przełamania ograniczeń smartfonów. Konkurs ten stwarza okazję do zaprezentowania swojej kreatywności oraz wniesienia własnego doświadczenia i wizji do ekosystemu modułów Moto Mods.

Uczestnicy będą mieli także okazję, by zaprezentować swoją kampanię Moto Mod na platformie crowdfundingowej IndieGogo. Pozwoli to na zdobycie dodatkowych środków na rozwój własnego projektu od użytkowników zainteresowanych zakupem tworzącego się modułu Moto Mods do swojego smartfona Moto Z.


Moduły Moto Mods można błyskawicznie i łatwo połączyć z dowolnym telefonem Moto Z. Idealnie pasują do smartfona, pozwalają zmienić jego funkcjonalności i zapewniają użytkownikom nieograniczone możliwości! Koncepcja Moto Mods jest prosta: można stworzyć całkowicie dowolny moduł, np. projektor filmowy, najwyżej klasy głośnik, a nawet ciśnieniomierz - możliwości są nieograniczone.

W ramach konkursu „Transform the Smartphone” deweloperzy, twórcy i startupy mają okazję przyczynić się do powstania nowej generacji modułów Moto Mods. Firma Motorola pragnie skorzystać z kreatywności użytkowników, by zaoferować nowe funkcje smartfonów, które były do tej pory zupełnie nieosiągalne oraz poszerzać wciąż rozwijający się ekosystem modułów Moto Mods.

Zgłoszenia do konkursu „Transform the Smartphone” należy przesłać online do 25 maja 2017 roku. Kandydaci, którzy otrzymają szansę zaprezentowania swoich pomysłów na VivaTech, zostaną wybrani do 5 czerwca, zaś podczas samych targów jury wyróżni pięć najlepszych pomysłów. Wyselekcjonowane zespoły otrzymają smartfon Moto Z oraz zestaw Moto Mods Development Kit, który pozwoli im zbudować prototyp modułu i rozpocząć kampanię crowdfundingową na IndieGogo. Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony do zaprezentowania swojego modułu Moto Mod członkom zarządu oraz zespołom deweloperów w siedzibie Motorola Mobility w Chicago, a także będzie mieć szansę na włączenie pomysłu do ogólnoświatowego programu rozwoju.

źródło: Motorola

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | motorola | konkurs Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 199

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)