REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-31 06:04 | Taryfy | motorola | aksel | radiotelefon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Motorola DP3661e - niewielki radiotelefon o dużych możliwościach

Radiotelefon Motorola DP3661e trafia na polski rynek i uzupełnia portfolio radiotelefonów z rodziny Mototrbo w najnowszej wersji "e". Urządzenie wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i wagą - wraz z akumulatorem 1700mAh waży 290 gramów, a z akumulatorem w technologii IMPRES i pojemności 3000mAh - 341 gramów. Mimo kompaktowych wymiarów radiotelefon został wyposażone w szereg najnowszych technologii, dostępnych do tej pory jedynie w najbardziej zaawansowanych modelach rodziny Mototrbo wersji "e". Motorola DP3661e umożliwia pracę w trybie analogowym oraz w trybie cyfrowym DMR TDMA. Obsługuje tryb bezpośredni, systemy łączności na dużych obszarach IP Site Connect, a także rozwiązania łączności trunkingowej Capacity Plus oraz Capacity Max (opcja).

Motorola DP3661e
Motorola DP3661e

Model DP3661e został przetestowany zgodnie z normami wojskowymi i zapewnia dużą wytrzymałość. Dodatkowo, charakteryzuje się wysoką odpornością na wodę i pył - IP68. Urządzenie posiada tzw. uproszczoną klawiaturę - klawisze funkcyjne oraz klawisz menu. Pięciowierszowy czytelny wyświetlacz prezentuje m.in. nazwy kanałów, identyfikację abonenta, a także wiadomości tekstowe, które − w opcjonalnej funkcji − radiotelefon może wręcz elektronicznie odczytywać na głos.

Motorola DP3661e
Motorola DP3661e

Motorola DP3661e została wyposażona w multi-konstelacyjny system GNSS (GPS i GLONASS) oraz Bluetooth 4.0, które we współpracy z aplikacją dyspozytorską ConSEL umożliwia pozycjonowanie radiotelefonu na mapie, a nawet wewnątrz pomieszczeń (np. na schemacie budynku) przy zastosowaniu technologii beaconów Bluetooth (funkcja opcjonalna).

Motorola DP3661e
Motorola DP3661e

Radiotelefon DP3661e posiada szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo pracownika – przycisk alarmowy, funkcję samotnego pracownika oraz tzw. Man down (opcjonalnie). Informacje o alarmie mogą być przesłane do pozostałych radiotelefonów w sieci oraz do konsoli dyspozytora.

Motorola DP3661e
Motorola DP3661e

Urządzenia umożliwia zabezpieczenie transmisji głosowej przed nieuprawnionymi użytkownikami, posiada standardowo dwa tryby zwiększające prywatność: podstawowy i rozszerzony, opcjonalnie dostępny jest także tryb szyfrowania AES256. Dodatkowym zabezpieczeniem urządzeń Mototrbo przed nieuprawnionym korzystaniem z infrastruktury jest system RAS – umożliwia on komunikację tylko autoryzowanych użytkowników.

Model DP3661e zapewnia obsługę WiFi (opcja) oraz Bluetooth, dzięki czemu użytkownik może korzystać z bogatej oferty bezprzewodowych akcesoriów audio. Lepsza czułość odbiornika (0,16 µV czułość analogowa 12dB SINAD, 0,14 µV czułość cyfrowa 5% BER) sprawia, że radiotelefon posiada lepszy zasięg w porównaniu z poprzednimi generacjami urządzeń . Radiotelefon DP3661e oferowany jest w pasmach 136-174MHz z mocą nadajnika 5W lub 403-527MHz i mocą 4W. Obsługuje 1000 kanałów.

Motorola DP3661e jest ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy ze względu na specyfikę pracy poszukują zaawansowanego radiotelefonu o niewielkich rozmiarach i wadze, gwarantującego przy tym wysoką funkcjonalność. Korzystanie z urządzenia wymaga stosownego zezwolenia.

Radiotelefon jest już dostępny w sieci sprzedaży Aksel, autoryzowanego dystrybutora sprzętu Motorola.

źródło: Aksel

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | motorola | aksel | radiotelefon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimARTDMR
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.31 12:26 Odpowiedz
Małe radio i ładne. Chce takie!!! Tylko cena pewnie kosmos, bo to urządzenie firmy z dużym "M"
Anonimgosc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.02 18:29
Cena nie mała bo to urządzenie profesjonalne a nie chińska bao zabawka z tandetnego plastiku o parametrach wyssanych z brudnego palca. Poza tym na użytkowanie potrzebne jest pozwolenie radiowe.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 17

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)