REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-11 17:16 | Taryfy | motorola | radiotelefon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Motorola CLK446 - radiotelefon też może być atrakcyjny

Na polski rynek trafia nowy radiotelefon, który przełamuje konwenanse i dotychczasowe wyobrażenia dotyczące tego typu sprzętu. Motorola CLK446 wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, niewielkimi rozmiarami oraz wagą, a użytkownikom oferuje dużą funkcjonalność. Atrakcyjny wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią, która sprawdzi się w codziennych zastosowaniach w restauracjach, sklepach lub hotelach. Sprzedaż radiotelefonu rozpoczyna spółka Aksel, autoryzowany dystrybutor firmy Motorola Solutions.

Motorola CLK446
Motorola CLK446

Obsługa CLK446 jest wyjątkowo łatwa, a oferowane możliwości zagwarantują bezpośrednią łączność i efektywną koordynację pracowników. Niewielkich rozmiarów, dyskretny radiotelefon ułatwi szybką reakcję na pytania oraz potrzeby klientów i przełoży się na zwiększenie poziomu obsługi w hotelu, restauracji lub dużym sklepie.

Motorola CLK446
Motorola CLK446

Model CL446 wygląda jak modny dodatek, dzięki czemu korzystający z radiotelefonu użytkownik nie budzi skojarzeń z pracownikiem ochrony lub innych służb mundurowych. Szeroka gama akcesoriów otwiera szereg nowych możliwości – pozwala mocować CLK446 do smyczy, przypinać do marynarki lub żakietu oraz paska, a nawet mocować na nadgarstku lub ramieniu. Wśród dodatków zwiększających funkcjonalność urządzenia znajdziemy także zestawy słuchawkowe, które zapewnią większą dyskrecje podczas przekazywania informacji. Wytrzymała obudowa radiotelefonu wykonana jest z poliwęglanu i pokryta specjalną warstwą, która chroni powierzchnię przed drobnoustrojami, gwarantując wysoki poziom higieny i możliwość zastosowania urządzenia w miejscach wymagających szczególnej czystości.

Motorola CLK446
Motorola CLK446

Motorola CLK446 pracuje w paśmie PMR446, co oznacza, że jej używanie nie wymaga posiadania licencji. Antena radiotelefonu została zintegrowana w jego korpusie, przekładając się na redukcję rozmiarów i elegancką konstrukcję urządzenia. CLK446 posiada także czytelny wyświetlacz LED, na którym prezentowane są m.in. informacje o aktywnym kanale, poziomie głośności lub trybie skanowania. Radiotelefon posiada do wyboru 3 różne dzwonki ułatwiające identyfikację osoby dzwoniącej. Dostępna jest także funkcja VOX, która aktywuje transmisję po wykryciu głosu, bez potrzeby wciskania przycisku. Radiotelefon może pracować nawet do 10 godzin (przy wzorcu użytkowania 5/5/90 – czyli 5 proc. czasu nadawanie, 5 proc. odbieranie, 90 proc. czuwanie), a do ładowania producent udostępnia dedykowane podstawki jedno- oraz sześciopozycyjne.

Motorola CLK446
Motorola CLK446

Mimo wysublimowanego wyglądu, Motorola CLK446 została zaprojektowana i przetestowania zgodnie ze standardami wojskowymi 810C, D, E, F i G, w tym pod kątem wymagań uwzględniających wysokie, niskie i szybko zmieniające się temperatury, zwiększone wibracje oraz wysoką wilgotność.

Motorola CLK446
Motorola CLK446

Zasięg CLK446 obejmuje przestrzeń 7400 metrów kwadratowych, choć jest uzależniony od terenu i warunków środowiskowych. Producent podaje jednak, że odległość sześciu pięter nie stanowi bariery w komunikacji za pośrednictwem tego radiotelefonu.

Dystrybutorem urządzeń CLK446 w Polsce jest spółka Aksel (www.aksel.com.pl).

źródło: Aksel

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | motorola | radiotelefon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 779

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)