REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 

Autor: | |
 

Telix.pl - TELEFONY, TELEKOMUNIKACJA, BAZA TELEFONÓW, DOWNLOAD, PDA, Testy, DZWONKI, Taryfy, GSM, SMS


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Wykop Sledzik Google drukuj Poleć
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimaga
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.28 17:02 Odpowiedz
Kredyt w orange to ściema!!! Zzwyczaj da sie wyslac 1 czy 2 smsy co kosztuje 40gr a nie 1zl wiekszych kwot kredytu nawet nie oplaca sie brac!!!
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 17:08 Odpowiedz
Podobny pakiet 1000 minut można zakupić w Tak Taku za 6zł, ale na moje oko- jest wart więcej. Nie zaskoczyło mnie, że Orange podniosło cenę pakietu, ale powinni o tym uprzedzić co najmniej kilka dni przed zmianą warunków.
Anonimhusky
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 11:33 Odpowiedz
bruno: wiesz, coby nie mówić o podniesieniu opłaty za ten pakiet, to i tak on jest dość opłacalny (10 zł - 1000 minut, to masz minutę za grosz). A co do tego kredytu, może być całkiem przydatny jak w nieoczekiwanym momencie zabraknie środków.
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.23 16:35 Odpowiedz
Dobra opcja. Ale lepiej by bylo, gdyby zamiast przyznawać kredyty Orange nie podnosilo ceny za pakiet 1000 minut. 10zł to niewiele, ale jednak powinni uprzedzić klientów o takim posunięciu. W Tak Taku pakiet 100 minut w sieci ciagle kosztuje 6zł. Ulepszenie oferty w sensie limitu odbyło się kosztem pogorszenia warunków zamiawiania innego pakietu...
Anonimm
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.21 18:35 Odpowiedz
a ty na ile bys chcial zeby to wystarczylo na miesiac czy rok ? sorry to tylko 1 lub 5 zł, mozna wygadac/wypisać w parę minut.
Anonimszarlejak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.21 18:28 Odpowiedz
szkoda tylko że na 24h
Anonimmzkp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.21 18:19 Odpowiedz
przynajmniej to się orange udało.
Anonimplus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.21 17:58 Odpowiedz
nawet niezły pomysł