REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-11 07:19 | Telefony | mobile-vikings | mnp | sport | mvno
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Mobile Vikings - dlaczego warto zostać Vikingiem?

Mobile Vikings Polska po raz kolejny wspiera największy w Polsce bieg z przeszkodami - Survival Race. W tym roku wszyscy uczestnicy, którzy zdecydują się przenieść numer do sieci otrzymają darmowe doładowanie w wyskości 29 PLN. - Zwycięzcy poszczególnych tras dostaną rok w naszej sieci za darmo. Powodów, dla których warto przenieść do nas swój numer jest wiele - dodaje mobile Vikings Polska.


Mobile Vikings Polska prezentuje kilka z nich:

    ➡ Tanie, korzystne taryfy

Za 29 PLN miesięcznie dostajecie nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz połączenia do wszystkich sieci i na numery stacjonarne. A do tego 15 GB internetu. Jeśli taki pakiet to dla Was wciąż mało, zastanówcie się nad taryfą Viking 39 No Limit, w której oprócz nielimitowanych rozmów, MMS-ów i SMS-ów możecie liczyć na 25 GB danych przy każdym doładowaniu.

    Autodoładowania = oszczędność czasu Wygodne autodoładowania to cykliczne płatności pobierane z karty, którą podpinacie do konta Vikinga. System przypomina abonament, ale bez żadnych zobowiązań. W każdej chwili możecie z tej usługi zrezygnować. Co więcej, za każdy kolejny numer z aktywnym autodoładowaniem dostajecie dodatkowe gigabajty – w sumie możecie zyskać nawet 36 GB rocznie za darmo.

➡ Kumulacja internetu

Internet możecie kumulować w nieskończoność – niektórzy Vikingowie mają nawet po kilkadziesiąt giga na swoich kontach. Zastanawiacie się po co? Być może staniecie w korku w drodze na wakacje i znudzonym dzieciom pokażecie bajkę? Albo obejrzycie ulubiony serial w podróży pociągiem? Jedynym warunkiem kumulacji jest terminowe zasilanie konta. Comiesięczne doładowanie musi mieć miejsce przed upływem terminu ważności poprzedniego zasilenia.

➡ Wygodne i bezpłatne przeniesienie numeru

Nieważne czy macie telefon w abonamencie czy na kartę. Prywatny czy zarejestrowany na firmę – w każdym przypadku możecie przenieść się do Mobile Vikings. Dla numeru na kartę możecie wybrać dowolną datę przenosin, bo nie jesteście związani żadną umową. Jeśli posiadacie telefon na abonament możecie złożyć wniosek już 120 dni przed zakończeniem umowy. W obu przypadkach przeniesiecie numer w kilka dni bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wypełnicie wniosek o przeniesienie na naszej stronie, a dokumenty wymagające podpisania dostarczy Wam na następny dzień opłacony przez Operatora kurier.

➡ Darmowe doładowania za polecenia

W ramach programu lojalnościowego „Darmowe doładowania” za każdą nową osobę, która dołączy do Mobile Vikings z Waszego polecenia, dostaniecie 19 Punktów Vikinga. Przelicznik jest prosty – 1 Punkt to 1 PLN. Punkty możecie wymienić na darmowe doładowanie lub dodatkową paczkę internetu. Operator nie zapomina także o nowych użytkownikach, którzy przeszli z polecenia – po swoim trzecim doładowaniu także otrzymają 19 Punktów Vikinga.

➡ Sprawny Help Desk

Help Desk każdą zgłoszoną sprawę rozpatrujemy osobno i szuka najlepszego rozwiązania. Ci, którzy kontaktują się drogą elektroniczną, czekają na odpowiedź średnio 21 minut. Średni czas rozmowy telefonicznej to 3 i pół minuty. W tym czasie udaje się rozwiązać większość spraw i rozwiać wiele wątpliwości.

➡ Zniżki u partnerów

W ramach współpracy Vikingowie otrzymują atrakcyjne zniżki na produkty partnerów. Do tej pory udostępniono kupony rabatowe m.in. na wejście do escape roomów w całej Polsce, na usługi sprzątające i na zakup spersonalizowanej obudowy na smartfona. Ci, którym zależy na większym bezpieczeństwie sprzętu, mogą skorzystać ze zniżek w SpyShop i na platformie Otagio, a osoby prowadzące biznes – z 30-dniowego dostępu do aplikacji Kadromierz.

➡ Dążenie do doskonałości

W Mobile Vikings nie musicie pamiętać o aktywacji bonusów żadnymi dodatkowymi kodami. Zniżki dostaniecie automatycznie przy doładowaniu.

Poza tym: w tym roku wszyscy uczestnicy Survival Race, którzy zdecydują się przenieść numer do sieci Vikongs Mobile Polska otrzymają darmowe doładowanie w wyskości 29 PLN. Zwycięzcy poszczególnych tras dostaną rok w sieci za darmo.

źródło: Mobile Vikings Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | mobile-vikings | mnp | sport | mvno Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimwsw
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.12 08:19 Odpowiedz
29 za nolimit i 15 GB? Straszne zdzierstwo, ~50% więcej niż w dobrych ofertach.
Anonimlizarazu1
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.11 21:07 Odpowiedz
szybka odpowiedz na maila gwarantowana. Jak tylko pisze do bok-u i jestem bardzo zadowolony.
Anonimdar
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.11 20:03 Odpowiedz
Dzis 2x dzownilem rano do BOK zeby uzyskac jakies informacje .... Czekalem 2x po ok 15 minut.... wszyscy konsultanci zajęci.... Nie dodzownilem sie ....Szkoda.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 793

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)