REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-10-28 06:20 | PDA & Navi | mitac | mio | nawigacja | gps
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Mio cashback - do 170 zł zwrotu przy zakupie wideorejestratora

Mio Polska rozpoczyna zimową promocję cashback na wybrane urządzenia. Akcja trwa od 1 listopada do końca grudnia 2016 r. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu zostanie zwrócone od 100 do 170 zł brutto.


Promocja cashback to szansa na tańszy zakup wymarzonych produktów. Od początku listopada osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia Mio mogą liczyć na zwrot nawet 170 zł na swoje konto. W jaki sposób? Aby uzyskać zwrot kosztów zakupu, należy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.


Zniżka na nowe modele

Dla miłośników rozwiązań 2-w-1 Mio przygotowało nie lada niespodziankę. Promocją objęte zostaną najnowsze urządzenia z serii MiVue Drive (modele 50, 55, i 60, 65, 65 Truck), łączące w sobie funkcje wideorejestratora i nawigacji. Mio Drive wyposażone zostało w praktyczne funkcje oprogramowania znane z nawigacji serii Spirit wraz z bezterminową aktualizacją map i fotoradarów (maksymalnie 4 razy w roku). Urządzenie, w zależności od modelu, wyposażone zostało w 5 lub 6,2-calowy dotykowy ekran. Mio Drive może nagrywać filmy działając w tle i nie zakłócając w żaden sposób nawigacji. Podłączone do źródła energii w samochodzie Mio Drive włączy nagrywanie wideo wraz z uruchomieniem stacyjki. Filmy rejestrowane są w jakości Full HD 1080p 30 fps (modele Drive 50 i 60) lub Extreme HD 1296p 30 fps (Drive 55, 65 i 65 Truck). Ponadto urządzenia wyposażone zostały w jasny, szerokokątny obiektyw o przesłonie 2.0 lub 1.8F w zależności od modelu. Nowa seria dostępna będzie na rynku od początku II połowy listopada 2016 r.

W akcji cashback biorą udział również urządzenia z serii Combo – 5207 LM oraz dedykowane dla samochodów ciężarowych 5207 LM Truck.

Promocja na wideorejestratory

Promocja obejmuje także aż 5 wideorejestratorów z serii MiVue. Należą do nich takie modele jak: MiVue 638 Touch, MiVue 658 Touch, MiVue 658 WiFi, MiVue 688 i MiVue 698 Dual. Wśród nich znajdziemy kamery wyposażone m.in. w dotykowy ekran, moduł WiFi, technologię Sony Exmor CMOS czy światowej klasy układ Ambarella A7LA.

W akcji Mio Cashback biorą udział urządzenia fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski.

Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.

źródło: MiTAC

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1 (głosy: 2)
Tagi: | mitac | mio | nawigacja | gps Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 237

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)