REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-14 06:58 | PDA & Navi | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

MintCloud - wystarczy, że zrobisz zdjęcie paragonu

Robisz zakupy w swoim ulubionym sklepie i liczysz na to, że tym razem nie zgubisz paragonu lub nie wyblaknie, kiedy będziesz go potrzebował przy zwrocie lub reklamacji. Każdy z nas może przytoczyć wiele tego typu sytuacji.


Z pomocą przychodzi aplikacja MintCloud. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie paragonu przy jej pomocy. MintCloud zapisuje paragon w chmurze, by ten zawsze był pod ręką kiedy będzie Ci potrzebny. Jednocześnie, ułatwia i upraszcza do minimum kontrolę budżetu wydatków domowych.


Jeśli sklep prowadzi swój program lojalnościowy w systemie MintCloud, automatycznie dostajesz punkty za zeskanowany paragon. Zbierasz i wymieniasz punkty na nagrody rzeczowe albo na gotówkę na karcie podarunkowej. Zgromadzone środki możesz wydać w danym sklepie lub przekazać innym w prezencie.

Chcieliśmy koniecznie zmienić oblicze obecnych programów lojalnościowych, które nie nadążają za oczekiwaniami klientów. Wierzę, że technologia jaką tworzymy w MintCloud pomoże sprostać tym potrzebom”, mówi Michał Filipek, prezes i współtwórca MintCloud.


Dużą wartością dodaną jest dostęp do kampanii promocyjnych i ofert specjalnych partnerów biznesowych MintCloud. Użytkownicy będą mogli brać udział w kampaniach i konkursach zarówno małych lokalnych biznesów, dużych sieci handlowych jak i marek produktów codziennego użytku.


Stworzyliśmy takie narzędzie dla marketerów, aby mogli realizować nietuzinkowe i wysoce angażujące akcje dla swoich klientów w czasie rzeczywistym – takie w jakich sami chcieliby brać udział. Nie chodzi tutaj jedynie o zniżki i kupony, ale o wchodzenie w interakcje z ulubionymi markami oraz płynące z nich korzyści dla użytkowników – zarówno te materialne jak i niematerialne.” – mówi Michał Filipek, prezes i współtwórca MintCloud.


Co MintCloud oferuje konsumentom?

  • Miejsce, w którym przechowywane są wszystkie paragony, aby nigdy już nie znaleźć się w sytuacji braku możliwości zwrotu lub reklamacji kupionych produktów. Paragony przechowywane są w chmurze, dzięki czemu nie zginą, nawet przy zmianie telefonu.
  • Możliwość kontrolowania swoich wydatków w szybki i prosty sposób. Wystarczy zrobić zdjęcie paragonu. System nie wymaga nawet podania kwoty zakupów – sam ją znajduje i liczy za Użytkownika.
  • Nowoczesne programy lojalnościowe w jednej aplikacji, bez zbędnych kart plastikowych w portfelu. Klient nie musi rejestrować się w każdym programie z osobna. Jedno konto w MintCloud pozwala uczestniczyć w wielu programach.
  • Aplikacja MintCloud jest zarówno kartą lojalnościową, jak i kartą podarunkową. Użytkownik ma możliwość zamiany punktów na złotówki, które może wydać samodzielnie lub przesłać bliskiej osobie za pomocą aplikacji, podając jedynie numer telefonu lub e-mail.
  • Dostęp do promocji i konkursów konsumenckich. Klienci mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert dostępnych tylko dla nich, otrzymać punkty za obejrzenie reklamy lub za zameldowanie się na pikniku plenerowym zorganizowanym przez markę. MintCloud daje firmom nieograniczone możliwości na tworzenie konkursów i kampanii marketingowych, więc każdy użytkownik znajdzie w aplikacji coś dla siebie.


Aplikacja jest rozwiązaniem dla wszystkich osób, chcących nie tylko w prosty sposób kontrolować swój budżet, ale też zbierać punkty i korzystać ze specjalnych ofert.

źródło: MintCloud

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 207

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)