REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 

Autor: | |
 

Telix.pl - TELEFONY, TELEKOMUNIKACJA, BAZA TELEFONÓW, DOWNLOAD, PDA, Testy, DZWONKI, Taryfy, GSM, SMS


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Wykop Sledzik Google drukuj Poleć
Komentarze: 17 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

brunobruno
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 235
Zarejestrowany:
2008-10-24 15:34:56
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.05 15:28 Odpowiedz
Niezła oferta. No to zaczyna sie wojna na internet prepaid.
JaksonJakson
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 9
Zarejestrowany:
2010-05-03 20:35:10
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.03 20:52 Odpowiedz
aż tylko żal że nie ma takiej tabelki w POPie..:/
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 18:53 Odpowiedz
Bezterminowy termin różnie się tłumaczy A z Orange różnie bywa i bywało zobaczymy w praktyce...
Anonimcudny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 16:05 Odpowiedz
Moim zdaniem spory krok naprzód, teraz mają uniwersalną ofertę w postaci OF na kartę. Czy to do rozmawiania, czy netu - wystarczy w zasadzie jedna karta. Tyle.
Anonimmzkp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 14:20 Odpowiedz
wiem jak działa play / fresh / online bo korzystam. nie musisz mnie uswiadamiac. dla mnie oferta play jest wystarczajaca i spelnia moje wymagania a jak ty masz jakis problem z play to zloz reklamacje w salonie lub u konsultanta telefonicznie, z doswiadczenia wiem, ze play jakiekolwiek problemy rozwiazuje szybko i dokladnie.
lluukklluukk
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 5
Zarejestrowany:
2010-01-30 09:26:03
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 14:14 Odpowiedz
no tak tylko play działa tak: http://www.youtube.com/watch?v=2vj7xHn-T6o
Anonimmzkp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 14:38
Nawiasem, zamiast się tutaj zalic na predkosc playa moze zapoznasz sie z zasadami funkcjonowania internetu mobilnego u wszystkich operatorow, wyglada ona identycznie u kazdego. internet mobilny nie ma pierwszenstwa na BTSach, pierwszenstwo maja uzytkownicy telefonii (polaczenia, smsy etc) na drugim planie jest internet, wiec takie skoki predkosci jakie zaprezentowales na filmie sa u wiekszosci operatorow, niektorzy nawet aby zmniejszyc obciazenie nadajnikow ograniczaja dostep (praktyka orange) znaczaco zmniejszaja predkosc (praktyka plus) albo optymalnie dostosowuja predkosci dla polaczen telefonicznych i internetowych (praktyka play). to jest opis w przyblizeniu wiecej dopowie ci wujek google
Anonimtomek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 19:59
http://www.youtube.com/user/zixacable wcale nie jest tak źle
AnonimTiger
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 23:03
mzkp bez urazy ale jak miał bym używać internetu z taką prędkością to bym się pochlastał wcześniej....W pracy mamy blueconnecta ERY i Orange - nigdy nie zauważyłem żadnego spadku prędkości , a takie prędkości jak na filmiku PLAY to mam chyba jak przełączę na GPRS
Anonimmzkp
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 13:55 Odpowiedz
grunt, ze dali wieksze limity na transfer zawsze to jakas konkurencja dla play online. w prawdzie troche male te limity (porownanie playonline 30-2gb, 50zl 4gb) ale i tak nie jest zle. Na plus OFnK jest to, ze mozna dzwonic, czego w playonline nie ma. Jeszcze niech tylko poprawia Popa i Go, terminy waznosci doladowan a moze kiedys przeniose sie do nich przeniose z play.
Anonimczerwona dioda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 13:10 Odpowiedz
Niezłe bonusy. Ale czy sieć to wytrzyma, czy czerwone diody się nie zapalą.
AnonimKrzysiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:35 Odpowiedz
Jak dla mnie super, czekałem na jakaś promocję, myślałem o innej, ale ta mnie zadowala
Anonim=X=
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:34 Odpowiedz
Chyba ktoś w Orangu wyleciał a na jego miejsce wsadzili znów kogoś myślącego ( jak za czasó Idei )! Najpierw dość konkretne nowe plany taryfowe - teraz bonusy! NONONO - Pomarańcza wstaje z dna!!!!
Anonimgas
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:36
całkiem, całkiem przyzwoite. szacun
Anonimsauber
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:30 Odpowiedz
terminy ważności miało być
Anonimsauber
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:30 Odpowiedz
Co tu dużo mówić, całkiem konkretne te bonusy zaproponowali. W najniższych opcjach trochę krótkie oferty ważności, ale poza tym spoko.
AnonimLena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.28 12:31
To pomarańcz zaszalał. Przy zasięgu Orange wyrosła wreszcie konkurencja dla oferty internetowej Play. Pytanie tylko czemu tak późnoo!!