REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-01 10:38 | Rynek | mediatel | huawei | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Mediatel HUAWEI Polska nadal zainteresowane współpracą

Zarząd Mediatel SA (Grupa Kapitałowa HAWE) oraz Huawei Polska informują, że nadal są zainteresowanie podpisaniem umowy dotyczącej współpracy w zakresie wsparcia technologicznego, handlowego oraz finansowego. Powstałe opóźnienie w zawarciu kontraktu to efekt konsultacji na temat nowych obszarów działalności, które powinna objąć przyszła współpraca.

Mediatel, HAWE Telekom i Huawei Polska powołały wspólne zespoły robocze, które pracują nad uszczegółowieniem współpracy w zakresie nowych obszarów.

Podtrzymujemy nasze zainteresowanie współpracą z Mediatelem i HAWE Telekom na rynku polskim. Musimy jednak dokładnie opisać naszą wspólną strategię , uwzględniając w niej poszerzony zakres działań biznesowych, które pojawiły się w trakcie negocjacji.” – mówi Johnny Zhang, dyrektor Enterprise Business Group w Huawei Polska.

Byliśmy zbyt dużym optymistą jeśli chodzi o krótki termin zawarcia umowy po podpisaniu listu intencyjnego. Dzięki bardziej szczegółowym pracom udało nam się sprecyzować nowe obszary działalności, w których nasze kompetencje mogą być wykorzystane przez chińskiego partnera. Nadal podtrzymuję więc swoją opinię, że przyszła współpraca ułatwi nam szybszy wzrost i zapewni wsparcie dla dynamicznego rozwoju technologicznego.” – mówi Paweł Paluchowski, prezes Mediatela.

Pod koniec marca Mediatel, HAWE Telekom i Huawei Polska podpisały list intencyjny dotyczący przyszłej współpracy. Zakłada on między innymi certyfikację i szkolenie personelu HAWE Telekom w zakresie serwisowania oraz wdrażania technologii Huawei, a także stworzenie ośrodka szkoleniowo-referencyjnego na bazie zasobów infrastruktury telekomunikacyjnej polskiej firmy. Strony porozumienia zakładają również wspólną realizację projektów w ramach ogłaszanych przetargów, np. dotyczących rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

źródło: Mediatel

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | mediatel | huawei | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 51

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)