REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-02 07:42 | PDA & Navi | aplikacja | zdrowie
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

MedApp zaprezentuje Carna Life Holo w Kazachstanie

W dniach 1-3 września w stolicy Kazachstanu, Astanie, odbędzie się "27th Annual Congress of the World Society of Cardiovascular &ThoracicSurgeons”. Podczas wydarzenia MedApp zaprezentuje aplikację Carna Life Holo, której udostępnienie w Microsoft Store planowane jest w pierwszych tygodniach września.


Carna Life Holo wizualizuje serce pacjenta w formie interaktywnego obrazu holograficznego na podstawie skanów z obrazowania medycznego. Dostępne funkcje obejmują podstawową statyczną wizualizację serca (3D), prezentację cyklu jego pracy (4D) oraz możliwości przecięcia w przestrzeni, stanowiąc referencję dla lekarzy. Użytkownik widząc obrazy holograficzne może wejść w interakcję z nimi. Obrazy w mieszanej rzeczywistości (Mixed Reality) powstają w umieszczanych na głowie goglach Microsoft HoloLens. Jest to pierwsze na świecie rozwiązanie do wizualizacji wewnętrznych organów pacjenta wykorzystujące najnowocześniejsze urządzenia do rozszerzonej/mieszanej rzeczywistości (AR/MR). Przekaz obrazów holograficznych następuje poprzez synchronizację obrazów z komputerem PC lub chmurą Azure. Z aplikacji skorzystać będzie mógł każdy użytkownik posiadający komputer z systemem Windows 10.

- Możliwość zaprezentowania lekarzom i ekspertom medycznym, ale także przedstawicielom handlowym i inwestorom nowego rozwiązania, dotychczas intensywnie testowanego jedynie przez klinicystów z Polski (podczas zabiegów ablacji, angioplastyki i zamknięcia uszka serca), to dla nas duża nobilitacja. Liczymy, że nasza wizyta w Kazachstanie, czyli kraju o ogromnym potencjale gospodarczym, zaowocuje nawiązaniem współpracy z nowymi klientami z całego świata – komentuje Mateusz Kierepka, prezes MedApp.

Gospodarka Kazachstanu przez lata opierała się na surowcach naturalnych i przemyśle wydobywczym. Aktualnie kraj ten koncentruje się na rozwoju branż, które wymagają wysokich kompetencji, takich jak np. farmacja, biotechnologia czy IT. W tym roku PKB Kazachstanu ma wzrosnąć o ok. 3 proc., a w 2018 r., zgodnie z szacunkami Banku Światowego, jego dynamika będzie jeszcze większa. Pamiętajmy, że tegoroczna wystawa Expo odbywa się właśnie w Astanie.

"27th Annual Congress of the World Society of Cardiovascular &Thoracic Surgeons” to prestiżowe wydarzenie, które skupia lekarzy i ekspertów z całego świata. W tegorocznej edycji, która koncentrować się będzie na nowoczesnych rozwiązaniach z dziedziny chirurgii serca i płuc, weźmie udział ponad tysiąc specjalistów z 30 krajów.

- Dzięki licznym występom na konferencjach merytorycznych i targach branżowych, w kraju i za granicą, zbudowaliśmy pozycję eksperta oraz sieć kontaktów w branży telemedycznej. Wizyta w Kazachstanie stanowi potwierdzenie naszych dokonań – podsumowuje Kierepka.

źródło: MedApp

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | aplikacja | zdrowie Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)