REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-06-11 10:22 | Rynek | rynek | netia | dialog | finanse
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

M. Godlewski: w ciągu dwóch lat marka Dialog zniknie z rynku (video)

Przygotowania do działania pod jednym szyldem trwają od kilku miesięcy, kiedy Netia kupiła Telefonię Dialog i Crowley Data Poland. Ze względu na większą rozpoznawalność, marką wiodącą pozostanie Netia, co oznacza, że dwie pozostałe będą powoli znikać z rynku. Proces ma potrwać dwa lata - mówi: Mirosław Godlewski, prezes Zarządu Netii.

Z czasem wszystkie oferowane produkty i usługi będą dostępne pod jedną marką. Władze spółki deklarują, że oszczędności z tytułu połączenia wyniosą 130 mln zł. – To oczywiste, że z punktu widzenia skali działania powinniśmy wybrać jedną markę. Marką, która ma największą rozpoznawalność wśród klientów indywidualnych i biznesowych jest Netia i dlatego z tą marką pozostaniemy – zapowiada Mirosław Godlewski.

Netia to największy niezależny operator telekomunikacyjny w Polsce. W swojej ofercie posiada usługi telewizyjne, internetowe (zarówno stacjonarne jak i mobilne), telefoniczne, a także szeroką gamę usług dodatkowych. Świadczy je na terenie całego kraju. Obecne dane wskazują, że po połączeniu do Netii należy 20 proc. udziału w rynku usług telefonii stacjonarnej i 15 proc. w rynku w usługach internetowych.

Przejęcie przez nas Dialogu i Crowley to był oczywisty ruch, szczególnie na poziomach cenowych, które przez analityków zostały uznane jako bardzo atrakcyjne ceny zakupu – wyjaśnia Prezes Netii. – Mamy kilka nowych usług, których jako Netia nie mieliśmy, np. głosowe usługi mobilne dzięki umowie MVNO Dialogu z Polkomtelem. - dodaje.

źródło: Newseria

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek | netia | dialog | finanse Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimSpell
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.04 15:01 Odpowiedz
Dialog to syf!!! Odradzam wszystkim. Klienta mają gdzieś. Dałem się przekonać do poszerzenia pakietu o telewizję. Umowę podpisałem z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, aby spokojnie wygasła mi umowa z poprzednim operatorem. Termin się zbliżał, a dialog nie nawiązywał kontaktu. Ja zrobiłem to na tydzień przed terminem. Dowiedziałem się, że jest jakiś problem z umową. Sami przez 2 miesiące nie mogli na to wpaść i skontaktować się ze mną. Pani na infolinii nie potrafiła mi pomóc i przekazała, aby ktoś z odpowiedniego działu pilnie się ze mną skontaktował. Oczywiście nikt tego nie zrobił. Popędzałem ich kilkukrotnie. Ostatecznie zacząłem wydzwaniać do lokalnego biura, które wcisnęło mi tą usługę. Przez kilka dni udało im się dowiedzieć, że błąd dotyczy nie wpisanych nr. portów na umowie, które powinien wpisać przedstawiciel handlowy. Przez cały czas jedyne co robili to przerzucali się winą z działu na dział. Nikt nie był zainteresowany uruchomieniem mi telewizji w domu. Ostatecznie umowa z poprzednim operatorem wygasła, a ja zostałem bez telewizji. Dialog jedyne co potrafił to prosił o więcej czasu. Kiedy przyszedł piątek i jak zwykle nikt nie oddzwonił z informacja, podziękowałem im. Kolejnego zmarnowanego weekendu nie miałem zamiaru i dawać, bez gwarancji, że coś naprawią. Każdemu może zdarzyć się błąd ale profesjonalną firmę rozpoznaje się po tym, jak ten błąd naprawia. Dialog nawet nie zbliżył się do naprawienia błędu. Jedynie obiecywał jakiekolwiek informacje, które sam musiałem zdobywać, bo nikt do mnie nie dzwonił. Sam jestem handlowcem i wiem jak powinno załatwiać się reklamacje. Tak się traci klientów, a nie ich zyskuje. Totalna żenada, dno. Niech nikt się do nich nie zbliża!!! Niedługo kończy mi się stara umowa i nie mam zamiaru jej przedłużać.
patryk123patryk123
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 831
Zarejestrowany:
2012-06-08 15:36:33
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.11 14:33 Odpowiedz
Kolejna sieć w branży tel-com łączy się. Ciekawe co z tego wyniknie

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)