REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-14 11:39 | KnowHow | lg | smartfon | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

LG V30 z UX 6.0+ - większe możliwości dopasowania oraz intuicyjność obsługi

LG V30 ujawnia coraz więcej informacji na temat swojego nowego flagowca. Najnowsze z nich dotyczą nowej wersji interfejsu UX 6.0+. LG pochwaliło się także usprawnieniami, które wprowadzi w funkcji Always on Display.


LG V30 w najnowszym flagowcu proponują wirtualny pasek akcji Floating Bar, gdzie zostaną umieszczone skróty do różnych funkcji. Jak będzie to wyglądać widać na zrzutach ekranowych ponizej:

LG V30 z UX 6.0+ - pasek akcji zamiast drugiego ekranu
LG V30 z UX 6.0+ - pasek akcji zamiast drugiego ekranu

Koreańczycy pochwalili się, że LG V30 dostanie także nowe opcje związane z odblokowywaniem ekranu, z użyciem głosu (Voice Recognition), opartej na technologii Qualcomm Aqstic voice UI. Inną metodą będzie odblokowywanie z użyciem rozpoznawania twarzy. Face Recognition ma działać także przy wygaszonym ekranie.

LG V30 z UX 6.0+ - udoskonalenia Always on Display
LG V30 z UX 6.0+ - udoskonalenia Always on Display

Udoskonalona nakładka o nazwie UX 6.0+ wprowadza też nowe usprawnienia w funkcji Always on Display. Poza zegarem, będzie można dodać własne zdjęcie z galerii, czy odtwarzacz muzyczny.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że następca V20 otrzyma wyświetlacz, który znamy z telewizorów LG OLED FullVision. Możemy również spodziewać się aparatu z najjaśniejszym obiektywem, jaki kiedykolwiek zastosowany w smartfonie, w połączeniu z krystalicznie przejrzystymi szklanymi soczewkami zarejestruje obrazy tak żywe, jak nigdy dotąd. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: LG V30 - soczewki szklane i nowy poziom jakości f/1.6

Premiera nowego flagowca odbędzie się dokładnie 31 sierpnia w Berlinie.

Informacja prasowa:

Doskonałe funkcje multimedialne, większe możliwości dopasowania oraz intuicyjność obsługi to główne zalety nowego interfejsu smartfonów LG.

Nowy interfejs użytkownika UX 6.0+, który zadebiutuje w przygotowywanym smartfonie V30 firmy LG Electronics (LG) jest udoskonaloną wersją dotychczasowego interfejsu, zoptymalizowanego do współpracy z wyświetlaczem 18:9 OLED FullVision. Smartfon LG V30, wyposażony w pierwszy wyświetlacz OLED FullVision oraz zaawansowany aparat z dwoma obiektywami, można śmiało nazwać potężnym multimedialnym narzędziem, którego dopełnieniem jest interfejs pozwalający w pełni wykorzystać wszystkie jego funkcje.

Funkcja Graphy, dostępna w trybie ręcznych ustawień aparatu zapewnia wszystkim fotoamatorom możliwość wykonywania najwyższej klasy zdjęć. Dzięki niej, użytkownicy mogą przeglądać szeroką gamę profesjonalnych fotografii z serwisu Graphy, a następnie wykorzystać parametry zawarte w metadanych, np. filtr, czas migawki, przesłonę oraz czułość podczas pracy z modelem V30. Aby ułatwić fotografowanie, różne tryby fotografowania, takie jak siatka, zdjęcia migawkowe czy też zdjęcia dopasowane zostały wygodnie zgrupowane w jednym menu. Z poziomu Galerii można szybko tworzyć pliki w formacie GIF, natomiast opcja Utwórz film pozwala na łatwe zmontowanie zdjęć i/lub plików wideo, które następnie można edytować we wbudowanym edytorze.

Drugi wyświetlacz z modelu LG V20 został w smartfonie V30 przekształcony w „pływający” pasek Floating Bar. Półprzezroczysty pasek Floating Bar zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji (takich jak skróty, kontakty, narzędzia, odtwarzacz muzyczny lub przechwytywanie ekranu), a ponadto może być przesunięty w dowolną część wyświetlacza FullVision lub całkowicie poza ekran. Funkcja Always-on Display, wyświetlająca informacje przy zablokowanym ekranie, zapewnia teraz jeszcze szersze możliwości dostosowywania do indywidualnych wymagań. W zależności od ustawień, funkcja Always-on Display może służyć do wyświetlania zegara, szybkich narzędzi, odtwarzacza muzycznego lub zdjęcia wybranego przez użytkownika.

W porównaniu do poprzedniego interfejsu, znacznie udoskonalono też funkcje zabezpieczeń dostępne w smartfonie V30. Dzięki opcji rozpoznawania twarzy, smartfon V30 można szybko odblokować przy użyciu przedniego aparatu, nawet przy wyłączonym wyświetlaczu. W odróżnieniu od innych smartfonów nie trzeba najpierw naciskać przycisku włączania. Funkcja rozpoznawania głosu pozwala natomiast użytkownikowi na odblokowanie smartfona V30 poprzez wypowiedzenie hasła, bez konieczności naciskania przycisku lub przesuwania palcem po ekranie.

Do swoich upodobań użytkownik może nawet dopasować reakcje interfejsu, wybierając kombinacje wibracji i dopasowując je do dzwonka telefonu.

źródło: LG

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | lg | smartfon | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4432
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.15 14:35 Odpowiedz
Mocny rywal dla Galaxy S8+, jeśli też odporny na wodę i inne czynniki zewnętrzne jak konkurent od Samsunga.
AnonimmarioVanStar
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.15 01:06 Odpowiedz
I znowu ten podział na lepszych i gorszych jak w G6. V30 i V30+ nie dla Europy :/
AnonimLenka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.14 15:14 Odpowiedz
Wszystko pięknie, ale cena zapewne będzie kosmiczna

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)