REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-22 07:14 | | lenovo | komputer | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Lenovo ThinkStation P320 Tiny - filigranowa stacja robocza

Podczas szczytu TRANSFORM poświęconego rozwiązaniom dla biznesu firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie do oferty elastycznych i niezawodnych komputerów PC dla klientów biznesowych, które wpisują się w ewolucyjne trendy wśród personelu i w miejscach pracy. ThinkStation P320 Tiny ma certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania (ISV), które gwarantują niezawodne działanie aplikacji o znaczeniu krytycznym na komputerze o pojemności zaledwie jednego litra. Oferta Lenovo PC as a Service (PCaaS) to w pełni zarządzany model abonamentu ze stałą opłatą miesięczną łączący w jednym rozwiązaniu sprzęt oraz usługi. PCaaS eliminuje obciążenia związane z kupowaniem i wdrażaniem zasobów komputerowych oraz zarządzaniem nimi, a jednocześnie wydłuża cykl życia produktów i zmniejsza całkowity koszt posiadania.

Lenovo ThinkStation P320 Tiny
Lenovo ThinkStation P320 Tiny

ThinkStation P320 Tiny: najmniejsza na świecie stacja robocza z certyfikatami ISV1

Wartość fizycznych miejsc pracy rośnie, dlatego stacje robocze muszą nie tylko działać wydajnie w każdym otoczeniu, ale i się do niego dostosowywać. ThinkStation P320 Tiny znakomicie sprawdza się w mało przestronnych biurach i zapewnia wydajność, jakiej można oczekiwać od stacji roboczej. P320 Tiny jest komputerem łatwym w konfiguracji i kompatybilnym z akcesoriami Lenovo ThinkCentre Tiny. Działa z najnowszymi procesorami Inte Core i, a także z grafiką NVIDIA Quadro. Dzięki temu zapewnia wydajność wymaganą przez wiele profesjonalnych aplikacji, co potwierdzają certyfikaty ISV. Stacja robocza 320 Tiny oferuje wysoką moc w najmniejszej obudowie, aby umożliwiać pracę nad innowacyjnymi produktami, najnowocześniejszymi drapaczami chmur czy edukacją przyszłych przedsiębiorców niezależnie od ograniczeń przestrzennych.

Lenovo ThinkStation P320 Tiny
Lenovo ThinkStation P320 Tiny

Uproszczenie procesów związanych z komputerami dzięki PC as a Service

Nowe pokolenia pracowników obeznanych z technologiami cenią elastyczność urządzeń oraz mobilność w pracy, dlatego ich firmy dostosowują swoje podejście do technologii i zarządzania nimi. Elastyczna infrastruktura IT, możliwość wyboru urządzenia służbowego oraz synergia wielu urządzeń to trendy kształtujące przyszłość komputerów osobistych. PC as a Service (PCaaS) to usługa umożliwiająca reagowanie na te zmiany. Upraszcza ona finansowanie zasobów komputerowych, wdrażanie, zarządzanie oraz utylizację w ramach jednego, konfigurowanego rozwiązania ze stałymi miesięcznymi opłatami. Firmy mogą wybierać tablety, laptopy, komputery stacjonarne, stacje robocze lub oprogramowanie i usługi, zapewniając użytkownikom końcowym większą ofertę urządzeń oraz dostosowując nakłady do tempa rozwoju firmy.

Lenovo ThinkStation P320 Tiny
Lenovo ThinkStation P320 Tiny

Zmieniają się miejsca pracy i zmienia się także oferta PCSD. Nasz segment biznesowy (Commercial Business Segment) proponuje klientom innowacyjne rozwiązania i narzędzia pomagające w wykorzystaniu potencjału transformacji cyfrowej” — powiedział Christian Teismann, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Commercial Business Segment, PCSD, Lenovo. „ThinkStation P320 Tiny i PCaaS to tylko dwa przykłady rozwiązań, które wprowadzamy do oferty, by pomóc firmom w przekształcaniu działalności. Urządzenia klasy PC pozostaną nieodłącznym składnikiem spersonalizowanej pracy z komputerami w przyszłości”.

Lenovo ThinkStation P320 Tiny
Lenovo ThinkStation P320 Tiny

Komputer ThinkStation P320 Tiny jest już dostępny w cenie 849 USD. Usługa Lenovo PC as a Service jest już dostępna.

źródło: Lenovo

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | lenovo | komputer | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 50

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)