REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-05 06:51 | PDA & Navi | rynek | promocja | dane
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Kroll Ontrack przywraca cyfrowe wspomnienia

Kroll Ontrack wprowadza ofertę specjalną „Przywracamy cyfrowe wspomnienia” skierowaną do indywidualnych odbiorców, która obejmuje odzyskiwania zdjęć i plików wideo w promocyjnej cenie. Każdy, kto doświadczy utraty zdjęć lub plików wideo i zgłosi się do Kroll Ontrack w lipcu lub sierpniu, będzie mógł skorzystać z fotopromocji.


W miesiącach letnich Kroll Ontrak odnotowuje znaczący wzrost przypadków utraty danych. Wpływają na to głównie upały oraz burze, które mogą prowadzić do awarii sprzętu. Wakacje to również czas, kiedy do firmy zgłasza się wiele osób, które doświadczyły utraty zdjęć z wakacji. Winowajcami takich sytuacji są często sami klienci, którzy podczas urlopów nie zwracają uwagi na to, w jaki sposób przechowują swój sprzęt oraz nośniki z danymi. Zalane aparaty fotograficzne i dyski, przypadkowo sformatowane karty pamięci czy uszkodzone pendrive’y to najczęstsze przyczyny utraty zdjęć.

Kroll Ontrack wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy doświadczyli takiego problemu i wprowadza wakacyjną promocję „Przywracamy cyfrowe wspomnienia”. Fotopromocja obowiązuje w lipcu oraz sierpniu i jest skierowana do klientów indywidualnych. Każdy, kto w tym czasie zgłosi się do firmy z prośbą o odzyskiwanie zdjęć lub plików wideo, będzie mógł skorzystać z oferty specjalnej.

Z biegiem lat zauważyliśmy, że w miesiącach letnich użytkownicy znacznie częściej tracą dane – głównie zdjęcia. Doskonale rozumiemy, że utrata zdjęć, na których utrwalamy wyjątkowe chwile, to bardzo stresująca sytuacja. Dlatego wprowadzamy specjalną ofertę wakacyjną, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł odzyskać swoje cyfrowe wspomnienia w promocyjnej cenie” – mówi Adam Kostecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kroll Ontrack.

Fotopromocja obejmuje odzyskiwanie plików ze zdjęciami i plików wideo w formatach JPG, CR2, NEF, MOV, MP4, AVI z następujących nośników z systemami plików FAT i NTFS: dyski twarde, SSD, karty pamięci, pamięci USB oraz fotobanki. Promocyjna cena usługi wynosi 1199 zł brutto dla karta pamięci i pendrive’ów oraz 1499 zł brutto dla dysków HDD, SSD i fotobanków.

Więcej informacji na temat fotopromocji Kroll Ontrack „Przywracamy cyfrowe wspomnienia” można znaleźć na stronie https://odzyskiwaniedanych.krollontrack.pl/fotopromocja

źródło: Kroll Ontrack

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek | promocja | dane Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 225

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)