REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-10-01 08:01 | Rynek | rynek | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

KONTEL autoryzowanym dystrybutorem telefonów IP Yealink w Polsce

Firma KONTEL poinformowała o podpisaniu kolejnej bezpośredniej umowy i uzyskaniu statusu autoryzowanego importera pełnego portfolio Yealink - wiodącego dostawcy rozwiązań z zakresu Unified Communication. W wyniku podpisanych umów KONTEL stał się jedynym dystrybutorem rozwiązań wideokonferencyjnych i jednym z dwóch dystrybutorów telefonów IP tej marki.

Yealink T48G IP
Yealink T48G IP

Założona w 2001 roku firma Yealink jest pionierem myśli technologicznej w komunikacji telefonicznej. Pomaga firmom w pełni wykorzystać Unified Communication i "Easy Collaboration". Rozwiązania Yealink przeznaczone dla podmiotów różnej wielkości, obejmują obszerne portfolio produktów, takich jak systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, telefony stacjonarne IP i bezprzewodowe telefony DECT. Według firmy doradczej "Frost & Sullivan", Yealink jest obecnie drugim na świecie pod względem wielkości dostawcą telefonów opartych na protokole SIP.

Na rozwijającym się rynku firmy potrzebują niezawodnych urządzeń VoIP, aby wspierać migrację do schematu All-IP” powiedział Andrzej Wiśniewski, Business Development Manager w firmie KONTEL. „Nowa umowa oparta na dotychczasowej wieloletniej współpracy wzmacnia strategiczną pozycję KONTEL, dzięki czemu możemy zwiększyć zasięg działania na terenie Polski, dostarczając bogatą funkcjonalność, wyjątkową jakość i niezawodność w telefonach IP”. To, po podpisaniu w marcu br. umowy o wyłączność na dystrybucję rozwiązań wideokonferencyjnych, kolejny krok w umacnianiu partnerstwa między Yealink a KONTEL.

Cieszymy się z zacieśniającego się partnerstwa z firmą KONTEL znanej na rynku z wysokiej kultury sprzedaży i wysokiego poziomu wsparcia prowadzonych projektów. Pozwoli nam to rozszerzyć obecność w lokalnym kanale sprzedaży i lepiej obsługiwać klientów w regionie Polski.” powiedział wiceprezes Yealink Stone Lu.

źródło: KONTEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 770

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)