REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-11-30 08:14 | KnowHow | rynek | software
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Konica Minolta wprowadza w Europie platformę do zarządzania treścią Hyland OnBase

Ponad 50% firm uważa, że najważniejsze czynniki biznesowe, które przemawiają na korzyść cyfrowej transformacji, to zwiększenie produktywności, przy jednoczesnej redukcji kosztów oraz lepsza wymiana informacji. Aby umożliwić przedsiębiorcom realizację tych celów, Konica Minolta nawiązała współpracę z firmą Hyland – wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania treścią.

Konica Minolta - Hyland OnBase
Konica Minolta - Hyland OnBase

OnBase Hyland dla klientów Konica Minolta

OnBase to platforma aplikacyjna, która integruje systemy, informacje, dokumenty oraz procesy biznesowe w całej organizacji. Wspomaga zarządzanie treścią od momentu pojawienia się dokumentu w firmie, poprzez jego przetwarzanie w procesach biznesowych, aż do bezpiecznego zarchiwizowania w repozytorium. Użytkownicy mają dostęp do centralnej bazy z każdego miejsca i o dowolnej porze. Z perspektywy RODO platforma OnBase umożliwia zarządzanie danymi i dokumentami w sposób zgodny (Compliance) z regulacjami rozporządzenia. Już na poziomie architektury i opracowywania technologii wdrożone zostały odpowiednie środki bezpieczeństwa (secure by design).

Kompleksowe środowisko ECM

OnBase jest platformą ECM przeznaczoną dla każdej organizacji lub departamentu, którą można wdrożyć w infrastrukturze u klienta oraz w centrum danych dostępnych w chmurze. Rozwiązanie dostępne jest formie licencji wieczystej, jak i w modelu usługowym SaaS (Software as a Service). Pozwala uporządkować dane biznesowe, ograniczyć dokumenty papierowe i zapewnić natychmiastowy elektroniczny dostęp do wszystkich informacji, bez konieczności opuszczania stanowiska pracy. Po kilknięciu w jeden dokument, na ekranie pokazują się związane z nim informacje, procesy oraz inne pliki. Platforma może być stosowana do elektronicznego pozyskiwania danych i digitalizacji dokumentów oraz włączania ich w procesy biznesowe takie jak Zarządzanie Sprawami (Case Management), Zarządzanie Fakturami Kosztowymi (Accounts Payable), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR) czy Zarządzanie Umowami (Contract Management). Użytkownicy mają dostęp do dokumentów zarówno przez OnBase, jak i inne aplikacje i urządzenia, z których korzystają każdego dnia – np. system ERP, e-mail czy urządzenia mobilne.

Konica Minolta nawiązała współpracę z firmą Hyland, aby w dobie cyfrowej transformacji na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów związane z zarządzaniem treścią. Tworzymy rozwiązania zarówno horyzontalne dla obiegu faktur, digitalizacji dokumentów HR i kadrowych, jak i wertykalne, np. praca z dokumentami kartograficznymi w modułach GIS. Istnieje także możliwość podglądu i edycji otwartych plików CAD, co jest szczególnie ważne w środowiskach projektowych. Dzięki bezproblemowej integracji platformy OnBase jesteśmy w stanie sprostać potrzebom wszystkich organizacji, niezależnie od ich rozmiaru – mówi Mateusz Macierzyński, IT/ECM Services Portfolio Manager w Konica Minolta Business Solutions Polska, odpowiedzialny za wprowadzenie platformy OnBase na rynek Centralnej i Wschodniej Europy (CEE).

Zarządzanie treścią zorientowane na użytkownika

Partnerstwo z Hyland jest integralnym elementem realizowania długoterminowej, globalnej strategii Konica Minolta z zakresu cyfryzacji danych, zapewniania ich bezpiecznego obiegu czy tworzenia mobilnych miejsc pracy – przy jednoczesnym spełnieniu wymagań lokalnych klientów.

źródło: Konica Minolta

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | rynek | software Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 199

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)