REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-31 09:23 | Rynek | woodstock | komunikacja | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Komunikacja na Woodstocku - jak to działa?

W najbliższy weekend odbędzie się 23. edycja Przystanku Woodstock – to nie tylko wielkie wydarzenie muzyczne, lecz także przedsięwzięcie organizacje, logistyczne i komunikacyjne na wielką skalę;

Ci, którzy oczekują dużych wrażeń, na pewno się nie zawiodą! Woodstock tak jak w roku ubiegłym i w poprzednich latach będzie obfitować w fantastyczną zabawę, masę koncertów i całą gamę atrakcji. I podobnie jak podczas poprzednich edycji o bieżący i płynny przepływ informacji pomiędzy Organizatorami, Liderami i Wolontariuszami zadba Platforma SerwerSMS.pl.

Podczas 23. edycji Przystanku Woodstock nie może zabraknąć SerwerSMS.pl, który od kilku lat wspiera Woodstock i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki SMS-om cała ekipa tworzy bowiem zgrany i sprawnie działający organizm.

Nieustanny kontakt z grupą to klucz do dobrej organizacji działań. Ze względu na dużą ilość osób dzwonienie do każdej z nich nie zdaje egzaminu. Z powodu hałasu i dynamiki zdarzeń komunikacja SMS-owa jest najbardziej skuteczna. Dzięki wykorzystaniu Platformy mogę szybko i sprawnie przekazywać informacje każdej osobie z grupy w tym samym czasie, jak również sprawdzić, czy została ona dostarczona. To znacznie usprawnia komunikację wewnątrz grupy – mówi Liderka Pokojowego Patrolu Justyna Gogół.

SMS-y wspierają nie tylko organizację Woodstocku, ale także wszelkie akcje specjalne dedykowane uczestnikom Festiwalu, którzy za pomocą specjalnego numeru Short Code mogą wysyłać SMS-y do Radia Woodstock, by odpowiadać na pytania konkursowe, dawać znać co słychać, co aktualnie robią i kogo pozdrawiają.

Radio Woodstock dociera do najdalszych zakątków festiwalowego pola. Usługa SerwerSMS pozwala na stały kontakt ze słuchaczami. Dzięki krótkiej wiadomości tekstowej radiowa załoga może prezentować na antenie pozdrowienia, rozstrzygać konkursy, przekazywać informacje od Woodstockowiczów. To bardzo pomocne, ale dające też dużo radości i zabawy dla wszystkich. Wszak kreatywność publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest nieograniczona! Także dzięki Platformie – komentuje Bartosz Chodorowski, Radio Woodstock.

Plusy komunikacji SMS-owej widzi także Marek Brzostowicz, Lider Medycznego Patrolu, który sprawuje opiekę medyczną i udziela pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. – W działaniu każdej grupy kluczową rolę odgrywa komunikacja. Ze wszystkich narzędzi komunikacyjnych to właśnie SMSy okazały się najlepsze – po pierwsze ze względu na szybkość, po drugie niezawodność, które są niezwykle ważne z punktu widzenia działania Patrolu Medycznego.

Sprawna komunikacja zatem spełnia niezwykle istotną rolę w całym procesie samej organizacji, zarządzania wydarzeniem jak i dbania o bezpieczeństwo. Działanie SMS-ów opiera się na wykorzystaniu tego, co każdy z nas posiada, czyli na telefonie komórkowym, bez konieczności dostępu do internetu.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wraz z Woodstockiem wspieramy intensywnie od paru lat. Z roku na rok coraz mocniej. Dzięki SMS-om Woodstock jest bezpieczniejszy, ponieważ sprawna komunikacja zapewnia pomoc w każdym miejscu, gdzie jest to potrzebne. To z kolei pozwala Organizatorom lepiej zarządzać swoimi ekipami i być zawsze bliżej Uczestników Festiwalu – podsumowuje Edyta Godziek PR & Marketing Manager w SerwerSMS.pl.

Tegoroczna edycja tradycyjnie już odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 03-05.08.2017 r. Organizatorzy przewidują, że w tym roku wielbiciele Festiwalu nie zawiodą i kolejny raz zjawią się licznie, by posłuchać potężnej dawki dobrej muzyki.

źródło: SerwerSMS

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | woodstock | komunikacja | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 194

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)