REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-11-10 12:41 | Telefony | orange | nokia | samsung | htc | promocje | smartfon | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 20

Kolejny weekend szalonych cen w Orange

Dziś wystartował kolejny szalony weekend w e-sklepie Orange. Wybrane telefony możecie kupić w promocyjnych cenach w dniach od 10 do 16 listopada. Różni się on od poprzednich edycji tym, że promocja ceny Nokii E7 została wybrana w demokratycznym głosowaniu.

Nokia E7 - cena 39 zł (stara cena 539 zł) w Panterze 129,90 na 36 miesięcy lub za 309 zł (stara cena 909 zł) w Panterze 89,90 (również na 36 miesięcy).

Pozostałe telefony to: HTC Sensation w Panterze 129,90 (36 miesięcy) za 3 zł (stara cena 469 zł) lub Panterze 89,90 (również 36 miesięcy) za 139 zł zamiast 839 zł;

HTC 7 Mozart za 3 zł (zamiast 169 zł) w Panterze 89,90 na 24 miesiące lub za 49 zł (stara cena 449 zł) w Panterze 69,90 na 24 miesiące;

Nokia N8 za 3 zł (stara cena 263 zł) w Panterze 89,90 na 36 miesięcy lub za 49 zł zamiast 449 zł w Delfinie 99,90 na 24 miesiące;

Samsung s5230 Avila NFC za 3 zł (stara cena 199 zł) w Delfinie i Pelikanie 29,90 z umową na 24 miesiące.

Szczegóły oferty: Tutaj

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | orange | nokia | samsung | htc | promocje | smartfon | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 20
Komentarze: 20 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimOla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.18 14:06 Odpowiedz
@bbel- uwierz mi, że jeśli chodzi o wykonywanie połączeń to nie jestem w stanie śledzić tego na bieżąco. Są dni gdy w ogóle nie dzwonie, a czasem pojawia się taka konieczność, że potrafię wisieć na telefonie godzinami, ale może dlatego zdecydowanie bardziej odpowiada mi taryfa biznesowa. Tak jak wspomniałam wcześniej- wszystko jest kwestia potrzeb.
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.18 14:07
Ale ja nie próbuję Cię przekonać za wszelką cenę, że masz wybrać pre-paid, nie zgadzam się tylko z argumentem, jakoby sprawdzenie konta miało być jakimś utrudnieniem...
AnonimOla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.17 14:11 Odpowiedz
@Bbel- chyba nieco inaczej zinterpretowałeś moją poprzednią wypowiedź. Co innego jest płacić rachunek co miesiąc, a co innego śledzić każdego dnia/ tygodnia stan konta. Osobiście wolę mieć pod tym względem pełną swobodę- czasem jest konieczność zadzwonienia i zastanawianie się czy uda mi się połączyć, albo czy mi nie przerwie w trakcie rozmowy. Nie krytykuje pre-paida bo ma wiele pozytywnych aspektów, których nie ma w taryfach abonamentowych. Wybór taryfy to kwestia indywidualna. Jeśli chodzi o zmiany, to jest ich sporo. Analizowałeś plany optymalne Orange?
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.18 11:39
Ola wydaje mi się, że przesadzasz. Każdy mniej więcej wie ile dzwoni i jak szybko ubywa mu kasa z konta, więc nie ma potrzeby pilnować jego stanu każdego dnia. A co to za problem wklepać sobie kod do sprawdzania konta w szybkie wybieranie i wcisnąć ten jeden przycisk? Opcji doładowania telefonu jest teraz tyle, że można to zrobić prawie wszędzie, więc w razie konieczności też nie ma z tym problemu.
AnonimGoka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.15 13:34 Odpowiedz
@bbel- na jakiej podstawie tak twierdzisz? Oferty pre-paidowe są bardzo atrakcyjne, jednak wszystko zależy od potrzeb. Nie każdy ma ochotę na ścisłe kontrolowanie doładowań i tego na ile może sobie jeszcze pozwolić. Pod tym względem atrakcyjniejszy jest abonament, choć tak jak mówiłam- jest to kwestia mocno indywidualna. W abonamencie również dość często wprowadzają promocje i wiele modeli telefonów można dostać w promocyjnej cenie- przeanalizuj chociażby oferty optymalne
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.16 17:22
Ja pisałam o opłacalności, a nie wygodzie. Choć jeśli o wygodę chodzi to w abonamencie trzeba pamiętać o zapłaceniu rachunku co miesiąc, więc też trzeba pilnować wydatków. Ceny telefonów w abonamentach nie są już tak rewelacyjne jak kiedyś - jak ktoś się uprze to na wolnym rynku kupi telefon równie tanio, a stawki i promocje w dalszym ciągu są znacznie lepsze w pre-paidach. W abonamencie jak się zwiążesz umową na dwa lata, to raczej nie możesz liczyć za bardzo na rewolucyjne zmiany w stawkach w tym okresie i musisz to "przeczekać", żeby po tym czasie zaoferowali ci coś nowego...
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.14 10:18 Odpowiedz
zawsze uważałam, że abonamenty są nieopłacalne. Lepiej już wziąć pre-paid i kupić telefon osobno lub ewentualnie wziąć mixa. Wyjdzie z pewnością taniej.
Anonimchipo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.11 12:38 Odpowiedz
ciekawe, ktory pierwszy polski op zdecyduje sie wprowadzic umiarkowany abo w okolicy 100zł. Umowy na 24 miesiace, minute rozmowy po 2zł w taktowaniu 60/60s i topowe słuchawki za 1zł. W Niemczech są takie oferty i sporo osob, ktorym zależy na dobrej, nowoczesnej słuchawce za grosze korzysta z takich abo...
AnonimCalm7
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 18:32 Odpowiedz
Nawet za darmo telefon - nie bierzcie umowy na 36 miesięcy! Zmyłka marketingowa z tą dużą obniżką fonu, przy umowie 3-letniej.
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 16:42 Odpowiedz
Aneta, moim zdaniem, też się nie opłaca się. Niecały rok temu podpisałem umowę, kupiłem cenowo odpowiednik tego HTC przy przedłużeniu umowy. Zapłaciłem trochę więcej za telefon, ale abo mam 69 zeta, pakiet internetowy, połączenia wewnątrz sieci gratis. I UWAGA, UMOWA NA 24 MIESIĄCE. Wszyscy tutaj w większości znają się na tematyce telekom, a wyżej napisałem odpowiednie wyliczenia i że te telefony można mieć na wolnym rynku za ok. 1000 zł, a w tych abo wyjdzie prawie 5000 tys, więc nie pisz że oplaca się coś, co gołym okiem (po przeliczeniu kasy) widać że się nie opłaca. Chyba że pracujesz w Orżnżąć i Tobie się opłaca, bo prowizja większa.
AnonimAneta
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 16:14 Odpowiedz
@Mumin- pod jakim względem się nie opłaca? Te modele telefonów bez uwzględnienia cen promocyjnych są normalnie nieco droższe, więc chyba nie ma co narzekać. Poza tym weź też pod uwagę, że jest to cennik dla klientów indywidualnych, a telefony są produktami z półki biznesowej. Mimo wszystko to również ma znaczenie. W biznesie większość tych modeli można dostać jeszcze taniej, a przy tym masz rabat na abonament i nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci.
mumin79mumin79
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 490
Zarejestrowany:
2010-08-23 14:57:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.11 00:37
Weź sobie ten telefon na raty w dowolnym sklepie rtv i do tego abo lub karte ale na 24 miesiace i tak wyjdzie Ćię taniej niż u orange, po drugie podpisujesz umowe na 36 miesięcy jak Ci telefon padnie po 24 to co zrobisz przez nastepne 12 miesiecy bulisz abo a telefon musisz sobie nowy zakupić, gdzie sens gdzie logika. Więc jednym słowem TO SIĘ NIE OPŁACA. A UE zakazuje tak długich umów wiesz ile w tym czasie może zmienić się w cennikach a ty dalej jedziesz na starym aż umowa Ci się nie skończy. Więc naprawdę warto czasami się zastanowić nad kosztem całkowitym niż sugerować się cena telefonu. Jak by te ceny obowiązywały w kontraktach 12 lub 24 miesięcznych to można by było się tym skusić.
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 15:31 Odpowiedz
Młody, a czy Ty sobie wyobrażasz że w tych abonamentach na 36 m-cy znalazł się CHOCIAŻ 1 FRAJER, który kupił te telefony droższe o te 500 zł przed obniżką. Idę o zakład że nie. Więc co to za problem obniżyć coś,czego i tak nikt mądrzejszy niż koza górska by nie wziął. Przed obniżką, te ceny były niewiele niższe niż na Allegro, i zostaje abo 129 na 36 m-cy. Ty chciałbyś taki abonament ze względu na telefon? Ja podziękuję, wolę się napić.
mlody1912mlody1912
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 45
Zarejestrowany:
2009-07-14 12:07:17
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 14:57 Odpowiedz
s1k0r3k, ale co by nie mowic, to obnizki dali porzadne - E7 o 500 zl mniej. jak dla mnie, to wszystkie sieci moglby tak robic.
mumin79mumin79
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 490
Zarejestrowany:
2010-08-23 14:57:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 14:52 Odpowiedz
Wychodzi na pierwszy rzut oka tanio ale w rozliczeniu końcowym drogo, ale coś za coś. Chociaż z drugiej strony 36 miesięcy to długo zwłaszcza że gwarancja jest 24 miesięczna. Bilans = TO SIĘ NIE OPŁACA
ferdarferdar
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2102
Zarejestrowany:
2009-04-06 19:08:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 15:00
Po tych wyliczeniach które zrobił s1k0r3k to widzę że to naprawdę kiepski interes i w cztery litery z taką obniżką i promocją
s1k0r3ks1k0r3k
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 452
Zarejestrowany:
2011-06-20 20:03:35
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.10 14:48 Odpowiedz
Postarali się? Trochę więcej? E7 na allegro kosztuje nowy 1149, a tutaj na 3lata wychodzi 4676,4 +39 zł = 4715,4. Czyli na usługi zostaje 3566,4. Czy to mało kiedy jesteśmy uwiązani umową na 3 lata? Wg mnie np tą Nokię mogli dać w umowie na 24 m-ce, zwłaszcza jak tu teraz każdy pisze, jakie w Orżnąć są tanie telefony. HTC trochę drożej wychodzi, ale tylko kilka stówek, a Francuzi chyba mają możliwości utargowania kilku centów.UE stara się walczyć z długimi umowami.
ferdarferdar
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2102
Zarejestrowany:
2009-04-06 19:08:44
Zgłoś naruszenie