REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-06-23 13:13 | Rynek | Energo-Tel | rynek | finanse
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Kolejny Klient z Grupy PGE w portfelu Energo-Tel

Energo-Tel ma w tym roku kolejny powód do zadowolenia. Do grupy stałych Klientów Spółki dołączyła właśnie PGE Dystrybucja Oddział Łódź- Teren, dla której Energo-Tel świadczy usługi związane z utrzymaniem i eksploatacją infrastruktury telekomunikacyjnej.

W ramach podpisanej w połowie czerwca umowy, Energo-Tel odpowiadać będzie za infrastrukturę telekomunikacyjną zlokalizowaną na terenie województwa łódzkiego. Spółka odpowiedzialna jest za stan techniczny między innymi systemów teletransmisji, łączności radiowej, światłowodowej, systemu komutacyjnego, oraz zasilania gwarantowanego. Wszystkie te usługi Energo-Tel świadczyć będzie w trybie ciągłym – czyli 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Oprócz zadań wykonywanych na rzecz PGE Dystrybucja Łódź Teren, Spółka od maja ubiegłego roku świadczy swoje usługi również dla PGE Dystrybucja Oddział Łódź Miasto. Prezes ENERGO-TEL Stanisław Szuder komentując wydarzenie powiedział, że „pozyskanie kolejnego kluczowego klienta, jakim jest PGE Dystrybucja Oddział Łódź Teren to ważny krok w procesie umacniania Spółki na rynku usług utrzymania. Klientom gwarantujemy, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje by zapewnić bezpieczeństwo i stabilność funkcjonowania rozległej i różnorodnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Nasz kolejny sukces na rynku nie zostałby jednak osiągnięty gdyby nie siła, jaką stanowią nasi pracownicy. Wysoka jakość świadczonych usług, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, połączone z profesjonalnym sprzętem i zapleczem technicznym.” Jak dodał Szuder, w dalszych planach Spółka będzie prowadziła działania, mające na celu pozyskanie kolejnych klientów z branży energetycznej i telekomunikacyjnej.

Obecnie Energo-Tel zatrudnia ponad 100 pracowników, prowadząc swoją działalność poprzez sieć 16 jednostek terenowych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski.

Energo-Tel zdobywa Polkomtel

W tym roku do portfela klientów dołączył także operator sieci Plus, a EmiTel przedłużył współpracę z Energo-Tel na kolejne lata.

źródło: ENERGO – TEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | Energo-Tel | rynek | finanse Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 23

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)