REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-17 08:46 | PDA & Navi | dysk | akcesoria | poradnik
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Kolejny dysk zamiast napędu optycznego

ToughArmor MB411SPO-2B to w pełni metalowy adapter na dysk HDD/SSD SATA/SAS zaprojektowany tak, aby mieścił się w 9,5-milimetrowej wnęce na napęd optyczny obecnej w nowych laptopach, komputerach stacjonarnych i stacjach roboczych. MB411SPO-2B używa metalowej konstrukcji w celu zapewnienia maksymalnej trwałości, jest ona w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Taca EZ Slide obsługuje dyski HDD i SSD o przekątnej 2,5 cala oraz wysokości 5-7 mm oraz zapewnia szybką i łatwą wymianę. Dodatkowo MB411SPO-2B gwarantuje prędkość transferu do 6 Gbps, przy czym złącze jest przystosowane do podłączenia dysku 10 000 razy.

ToughArmor MB411SPO-2B
ToughArmor MB411SPO-2B

Wysokowydajna funkcja "wymiany na gorąco" sprawia, że MB411SPO-2B jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują solidnej obudowy wysokiej jakości do przechowywania, transportu i ochrony poufnych danych np. w agencjach rządowych, cyfrowych kinach i małych firmach.

Kompatybilność ze smukłym napędem optycznym

ToughArmor MB411SPO-2B ma dokładnie tę samą konstrukcję, co ultracienki ODD, włączając w to wymiany, umiejscowienie portów i otwory montażowe, dzięki czemu idealnie pasuje do każdej 9,5-milimetrowej kieszeni na napęd optyczny. Dzięki ToughArmor MB411SPO-2B możesz szybko podłączyć 2,5" dysk HDD/SSD SATA i wymieniać go na gorąco w dowolnym systemie posiadającą szczelinę na napęd optyczny np. w laptopach, komputerach rack, przemysłowych, stacjonarnych, systemach OEM/ODM, wbudowanych systemach sterowania i fabrycznych systemach automatyki.

ToughArmor MB411SPO-2B
ToughArmor MB411SPO-2B

Wymienialna 2,5" konstrukcja Smukła tacka EZ Slide wspiera technologię hot-swap, dzięki czemu konserwacja nie wymaga wysiłku w przypadku uszkodzenia dysku, transportu czy archiwizacji. Dzięki niej czas wymiany dysku ulega znacznej redukcji. Poza wytrzymałą i smukłą konstrukcją, tacki są wyposażone w solidne, metalowe ramki, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i zabezpieczenie dysków (5-7 mm wysokości). Tym samym tworzą niezawodną, 2,5-calową zatokę do wymiany na gorąco dla każdej standardowej, ultracienkiej kieszeni na napęd optyczny. Taca EZ Slide jest również kompatybilna z ToughArmor MB993SK-B, co ułatwia wymianę między systemami.


MB411SPO-2B ma metalową konstrukcję o dużej wytrzymałości, dzięki czemu jest zdolna wytrzymać wiele lat nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla urządzeń przemysłowych, które muszą spełniać wymogi niepalności.


Aby zwiększyć użyteczność Twoich dysków twardych i SSD, na przedniej części adaptera znajduje się dioda LED, która ciągle informuje o stanie napędu. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie urządzenia tylko wtedy, gdy napęd jest włożony do obudowy. ToughArmor MB411SPO-2B korzysta z pojedynczych, 13-pinowych kabli SATA do dostępu i zasilania.


Kompatybilny z laptopem (9,5 mm wysokości)

Przekształcenie kieszeni ODD na zatokę dla HDD/SSD z wymianą na gorącą jest bardzo proste. Niemniej jednak w niektórych laptopach znajduje się ramka z tyłu. Należy ją usunąć i zamontować na tyle MB411SPO-2B przed włożeniem do zatoki.

Autor: Icy Do


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 1)
Tagi: | dysk | akcesoria | poradnik Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 199

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)