REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-08-01 15:06 | Telefony | t-mobile | pre-paid | heyah | tubiedronka | rejestracja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10

Karty T-Mobile, Heyah i tuBiedronka zarejestrujesz w kiosku RUCH-u

29 lipca 2016 roku sieć punktów rejestrująca karty usług przedpłaconych T-Mobile, Heyah i tuBiedronka wzbogaciła się o 1800 kiosków RUCHU.

Od 29 lipca kupując w kiosku RUCHu starter T-Mobile na kartę lub Heyah można go od ręki zarejestrować. Wystarczy sprzedawcy okazać dowód osobisty, a jeżeli nie mamy dowodu może to być paszport lub karta pobytu. Cały proces rejestracji zajmie dosłownie chwilę i już za parę minut będziemy mogli korzystać z wszystkich usług dostępnych w sieci T-Mobile.

Dane przekazywane podczas rejestracji numeru w kiosku będą przesyłane w czasie rzeczywistym do systemów obsługi T-Mobile. Poziom zabezpieczeń stosowany podczas tej operacji jest porównywalny z zabezpieczeniami wykorzystywanymi w systemach transakcyjnych banków. W ten sposób uzyskujemy pewność, że nasze dane bezpiecznie dotrą do T-Mobile.

Więcej informacji o zasadach rejestracji numerów na kartę w sieci T-Mobile można uzyskać na:

  • www.zarejestruj-karte.pl
  • pod numerem telefonu +48 606 606 606
  • w sklepach i autoryzowanych punktach T-Mobile.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | t-mobile | pre-paid | heyah | tubiedronka | rejestracja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 10
Komentarze: 10 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimdoncorleone
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.02 08:43 Odpowiedz
faktycznie, to absurd. -,- ja się cieszę, że nie muszę mieć nic wspólnego z tą rejestracją, bo śmiechu warte, co się w kraju wyprawia! jestem abonentem xxx i przynajmniej mam spokój.
AnonimAnia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 17:41 Odpowiedz
a dlaczego nie w budce z piwem? W końcu trudniej dostać koncesje za sprzedaż piwa niż otwarcie kiosku....
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4432
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.02 09:47
Ryzyko handelku danymi przez właścicieli i sprzedawców budki z piwem nieco większe niż w kiosku.
AnonimTony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 17:38 Odpowiedz
oto skutki ustawy inwigilacyjnej; absurdalne wymogi przekładają sie na absurdalne sposoby wykonania. Wszystko po to, aby nam żyło się lepiej. Państwo nas dyma, a my bez zastanowienia ustawiamy sie w kolejce przy kiosku. Dla mnie to paranoja
AnonimSlzak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 17:34 Odpowiedz
zatem pani kioskarka jest osoba zaufania społecznego, skoro w jej ręce powierzam moje kompletne dane: imię, nazwisko, adres, PESEL no i oczywiście mój numer telefonu.
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1423
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 18:25
A niby sprzedawca, pracownik operatora, jest taką osobą? Znam przypadki że wyroki tacy ludzie mają niezatarte jeszcze ;-)
AnonimMra
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.02 14:04
Obok mnie jest kiosk ruchu który oprowadzi ta sama osoba od lat i dla mnie jest to bardziej zaufana osoba niż anonimowy pracownik ( chociaż tam jest większa kontrola tego co się dzieje wiec też nie jest źle)
AnonimSony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 16:39 Odpowiedz
To duże ułatwienie bo kioski Ruchu są wszędzie.
AnonimP
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 16:34 Odpowiedz
I w Biedronkach też można rejestrować.
Anonimchili
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.08.01 15:42 Odpowiedz
nooo, dobrze, że nie odstają od innych sieci! od kiedy zaczęli to upraszczanie abonamentów, to coraz lepiej im idzie, faktycznie pomagają konsumentom. przynajmniej takie jest moje zdanie, a jestem w tm juź kilka dobrych lat.