REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-20 08:58 | Rozrywka | telewizja | upc | viasat | polsat
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6

Kanały Viasat World w otwartym oknie telewizji cyfrowej UPC

Do 5 lipca 2017 r. abonenci UPC Polska posiadający pakiet Select, w ramach otwartego okna, będą mieli dostęp do trzech kanałów z oferty Viasat World bez dodatkowych opłat.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który uczy i bawi – przywraca historię do życia. Abonenci UPC znajdą kanał na pozycji 315 (Horizon/Kaon) oraz 390 (Mediabox). Polsat Viasat History wyemituje program Zakazana historia – który ujawnia prawdę ukrytą za wielkimi mitami, historycznymi legendami, teoriami spiskowymi, opowieściami o ukrytych skarbach, zaginionych cywilizcjach i wojennych tajemnicach. W czwartym sezonie Jamie bada archiwa Watykanu, gdzie znajduje nie tylko zapisy dotyczące życia dawnych papieży, ale także między innymi dokumenty z procesu Galileusza, listy Henryka VIII z żądaniem rozwodu czy listy pisane przez Abrahama Lincolna.

Taaaki Karp! na kanale Polsat Viasat Explore HD

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 318 (Horizon/Kaon) oraz 394 (Mediabox). W ramach pasma wędkarskiego widzowie znajdą tam program Taaaki karp! - program o ludziach, którzy polują na największe, najbardziej tajemnicze i najciekawsze gatunki karpi. Prezenterem jest wielki miłośnik karpi, Ali Hamidi, który wraz z dwoma przyjaciółmi wyrusza na wielką wędkarską przygodę. Czeka ich wiele trudności, niebezpieczeństw i przygód w różnych rejonach świata.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 319 (Horizon/Kaon) oraz 395 (Mediabox). Na antenie widzowie znajdą program Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt, w którym poznamy Chrisa Humfreya — australijskiego zoologa, który wokół swojego domu w stanie Wiktoria pozwala żyć na swobodzie dwóm tysiącom zwierząt. Jego dzwonkiem do drzwi jest australijski ptak z rodzaju Dacelo, a kiedy ogląda telewizję, razem z nim na kanapie zasiadają koale i kangury. Największą pasją Chrisa jest pomoc zwierzętom i ochrona przyrody.

źródło: Viasat World

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | telewizja | upc | viasat | polsat Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6
Komentarze: 6 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimRonan
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.22 11:27 Odpowiedz
Jedne z najlepszych programów od grupy polsat... i na dodatek dostępne od najniższego pakietu w CP - tym za kilkanaście złotych.
AnonimGary
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.22 13:31
Rodzinny HD to ogólnie bardzo dobry pakiet. Żaden inny operator tv, nie ma tak bogatej "podstawki" co cp.
AnonimMiechu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.21 14:37 Odpowiedz
Jolu - nie bardzo wiadomo z Twojej wypowiedzi o czym piszesz - czy o CP czy UPS. Ja szczerze nie wiem, kto daje, kto odbiera, a kto podnosi ceny. Jeśli chodzi o CP to faktycznie Viasat są tam dostępne w ofercie i często można na nich znaleźć wartościowe programy - ja zawsze coś tam obejrzę.
AnonimMaciek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.21 19:06
Ewidentnie pisze o upc. W cp nie ma odpływu kanałów. Co najwyżej zamykają jakieś sd, jak już się ludzie przyzwyczają do HD. A tak to CP dodaje non stop nowe kanały.
AnonimMarek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.20 22:28 Odpowiedz
Ja mam Polsaty Viasaty w Cyfrowym Polsacie i to są fajne kanały. Jak co, to warto tam przejść, CP raczej poprawia ofertę jak ją pogarsza.
AnonimJolu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.20 16:06 Odpowiedz
DAJA na 2 tygodnie to, i zabieraja na zawsze 3 programy cbs, ktore u nich od dawna byly. Idealne tuszowanie coraz slabszej oferty. Ps szykuje sie tez podwyzka cen tv u nich. Wiec milego ogladania:-D

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 779

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)