REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-08 11:47 | Telefony | play | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9

Joanna Jędrzejczyk - MMA przeszła do Play

Joanna Jędrzejczyk – polska zawodniczka muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA) promuje Stan Nielimitowany w Play.


Stan Nielimitowany - abonament nawet do 10zł taniej – dla każdej osoby i na zawsze.


źródło: Play

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 6)
Tagi: | play | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 9
Komentarze: 9 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmat
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 13:36 Odpowiedz
Fajny facet z tej Joanny, ma takie męskie rysy... kręci mnie.
AnonimJA
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 10:55 Odpowiedz
Ta Pani za niemałe pieniądze przeszła do Play i nie ma to żadnego związku ze zwykłym Kowalskim, któremu Play nie tylko nie płaci za to przeszedł do jego sieci, a jeszcze wyciąga od niego pieniądze. Zatem drogi Playu nie rób z ludzi idiotów...
AnonimLenka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 06:05 Odpowiedz
No cóż t mistrzyni świata i raczej nie celebrytka. Jednak czy ona mnie by przekonała do przejścia nawet na siłę w to wątpię. Raczej przekonuje zasięg i ofert, a tutaj w Play jest niestety słabo.
AnonimAlex
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 22:22 Odpowiedz
Play pozyskal 1 klienta!? Toz to news dnia..
Anonimkasia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 19:52 Odpowiedz
a to w ogóle jest kobieta czy taki babo-chłop ? podobna do nrd owskich sportowców... o męskich rysach twarzy i hormonach
AnonimGliwice
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 23:17
w Polsce mało znana bo nie promowana, Play teraz inwestuje w mniej znane twarze w PL, ona jest bardzo dobrze znana w USA itp więc się nie czepiaj jej wyglądu, nie jedna polka mogłaby jej pozazdrościć urody Nie zdziwiłby się gdyby Play rozpoczął kampanie promowania sportowców itd, mniej znanych dobrych w swojej dziedzinie.
AnonimMietekkquw
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 17:30
Wejdz na fb poogladaj jej fotki to bedziesz wiedzial.
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.08 16:11 Odpowiedz
ciekawe czy tam gdzie mieszka będzie miała zasięg :E
Anonimarlen