REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-23 12:35 | Telefony | netia | promocja | taryfy
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Jesienna oferta Netii dla małego biznesu

Jesienna kolekcja promocji Netii dla małego biznesu to atrakcyjne zestawy usług, zaspokające potrzeby zarówno tych, którzy mają biuro w domu, jak i posiadających lokal, czy pracujących mobilnie. Nowością są pakiety z monitoringiem online lub duetem telefonów komórkowych. Przy ich zakupie abonament za Internet przez pierwszy rok wynosi 0 zł.


Już za 29,90 zł miesięcznie, mały biznes może otrzymać Internet i 2 karty SIM do telefonu komórkowego. Taryfa zapewnia nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce, 100 SMS, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady oraz pakiet 6 GB dla każdej z kart. Opłata za Internet naliczana jest dopiero od 13 miesiąca i dla bazowej opcji do 50 Mb/s wynosi 39,90 zł.

Nowością jest również zestaw Internetu z monitoringiem online oraz usługą telefoniczną z nielimitowanymi rozmowami gratis. W zależności od wybranej kamery – wewnętrznej lub zewnętrznej - Klient zapłaci przez pierwszy rok odpowiednio 29,90 zł lub 34,90 zł miesięcznie. W ramach usługi Bezpieczna Firma, każdy przedsiębiorca może monitorować swoją firmę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym przebywa przez wygodny dostęp do aplikacji, a dzięki funkcji ruchu Klient otrzyma powiadomienie email i SMS-a, kiedy pojawi się nieproszony gość. Od 13 miesiąca pełna opłata ze zestaw wyniesie odpowiednio 69,80 zł lub 74,80 zł miesięcznie (przy bazowej opcji internetu - do 50 Mb/s).

Podobne zestawy zostały przygotowane również z myślą o innych potrzebach przedsiębiorców – obok usługi monitoringu, można skorzystać z usługi Muzyka dla Firm, pozwalającej na odtwarzanie w lokalach usługowych czy gastronomicznych legalnej muzyki dopasowanej do profilu danej działalności lub z porad prawnych, w ramach usługi ePrawnik Premium zapewniającej pomoc prawną i doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa obowiązującego w Polsce.

Dla przedsiębiorców prowadzących lokale usługowe do 30 osób, Netia oferuje telewizyjny Pakiet Publiczny, w ramach którego Klienci otrzymują dostęp do 36 różnorodnych kanałów, m.in. TVN HD, TVN24 oraz Discovery Channel.

Z kolei dla osób prowadzących działalność w miejscu zamieszkania i zainteresowanych usługami Telewizji Osobistej dostępna jest oferta Internetu z elastyczną usługą TV od 1 zł brutto, w której można zakupić dostęp do ponad 200 unikalnych kanałów w tym ok. 120 w HD.

Będących ciągle w ruchu zainteresuje natomiast Zestaw Mobilnego Biura, czyli internet 100 GB z routerem LTE oraz telefon komórkowy bez limitu połączeń i pakietem 6 GB w abonamencie 59,80 zł.

Więcej szczegółów oraz inne oferty można znaleźć na stronie: https://www.netia.pl/oferta-firma.html.

źródło: Netia

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | netia | promocja | taryfy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 226

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)