REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-28 09:48 | PDA & Navi | jabra | gadgety
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Jabra Evolve 75 spełniła wymagania certyfikacyjne Microsoft

Słuchawki Jabra Evolve 75, jako pierwsze na świecie, otrzymały certyfikat Microsoft Skype for Business, potwierdzający ich zgodność z nowymi standardami Microsoft "Open Office" i "Outdoor". Słuchawki Jabra są dostępne w ofercie Veracomp.

Jabra Evolve 75
Jabra Evolve 75

W ostatnich latach Microsoft certyfikował wiele urządzeń dla Skype for Business, ułatwiając klientom wybór rozwiązań, które najlepiej spełnią ich potrzeby biznesowe. Z uwagi na szeroką ofertę dostępnych na rynku produktów oraz ich funkcjonalności, a także chęć zapewnienia najlepszych doświadczeń dla klientów, Microsoft zdecydował się wprowadzić bardziej restrykcyjne wytyczne dotyczące certyfikacji, zawarte w dwóch rekomendacjach: Open Office i Outdoor. Dzięki nim będzie mógł przekazywać klientom dodatkowe zalecenia potrzebne przy wyborze najlepszych zestawów do transmisji głosu.

Firma Jabra spełniła nowe wymagania dzięki specjalnie zaprojektowanemu rozwiązaniu mikrofonowemu. W Jabra Evolve 75 zainstalowano inteligentne oprogramowanie, które umożliwia jednoczesne działanie dwóch mikrofonów: w uchwycie i w wysięgniku. Współpraca pomiędzy mikrofonami tworzy specjalną "strefę", w której wysięgnik stanowi centralny punkt, pozwalający zbierać dźwięk w odległości do 60 cm od użytkownika zestawu.

Odgłosy pochodzące spoza "strefy" słuchawki Jabra Evolve 75 rozpoznają jako niepożądany hałas, którego oddziaływanie ograniczają do minimum. Natomiast wewnątrz "strefy" system automatycznie rozpoznaje i przechwytuje głos użytkownika. To unikatowe rozwiązanie pozwoliło firmie Jabra sprostać nowym wymaganiom stawianym przez Microsoft.

Wymagania certyfikacyjne Microsoft

Open Office

Aby spełnić wymagania tego kryterium producenci muszą wykazać, że mikrofon efektywnie tłumi niepożądane dźwięki, pochodzące z otoczenia. W szczególności dotyczy to nieprzechwytywania przez mikrofon rozmów prowadzonych przez osoby siedzące obok użytkownika zestawu słuchawkowego.

Outdoor

Microsoft stworzył "profile hałasu", np.: panującego np. w kawiarni, samochodzie, w których zestaw słuchawkowy powinien efektywnie tłumić zakłócenia. Przez efektywne tłumienie zakłóceń definiuje sytuacje, w których odbiorca może słyszeć komunikat w sposób czysty i wyraźny, pozbawiony zakłóceń wywołanych przez otaczający go hałas.

źródło: Veracomp

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | jabra | gadgety Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 793

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)