REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-05-05 08:32 | Rynek | orange | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11

Jabczyński: w Orange 3 z 4 klientów nigdy nie przeszło do konkurencji

Z badania Ericsson Consumer Lab wynika, że 62 proc. użytkowników telefonii komórkowej w Polsce nigdy nie zmieniło operatora sieci komórkowej - więcej na ten temat pisaliśmy: Tutaj. Badania te skomentował na swoim blogu Wojciech Jabczyński i ujawnił, że w Orange na kartę Operato ma siedmiu aktywnych użytkowników prepaid, którzy są z od początku w Orange (wcześniej Idea), czyli już 4958 dni. - To ponad 13,5 roku - podkreśla Wojciech Jabczynski.

Z informacji Rzecznika Orange wynika także, że w Orange 3 z 4 klientów nigdy nie przeszło do konkurencji. - Moim zdaniem to dobry wynik, biorąc pod uwagę ogromną konkurencję na rynku - dodaje.

Wojciech Jabczyński podkreśla jednak, że Orange jest zwraca też uwagę na jakość usług i zasięg sieci oraz profesjonalną obsługę, a przede wszystkim na ceny u konkurencji. - jestesmy mocno cenoczuli w swoich wyborach - mówi.

źródło: Orange

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11
Komentarze: 11 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimZ tyu sklepu Orange
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.06 13:48 Odpowiedz
Przypomina mi to kabaret duetu Laskowik & Smoleń "Z tyłu sklepu". Była tam scena, gdy Bolek deklaruje, że "towaju nie beńdzie, tjaktoj się zepsuł". Laskowik pyta go co faktycznie się zepsuło i otrzymuje odpowiedź, że zepsute jest tylko jedno koło. Sugeruje więc Bolkowi, by mówił, że 3 koła są dobre, a nie szerzył takie pesymistyczne wiadomości. Prosty Bolek odpowiada, że to przecież to samo. Na to Laskowik: "Ale jak brzmi!!! Trzy dobre!!!".
Anonimidedoplay
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.06 10:57 Odpowiedz
Ogłaszam więc zbiorowe odejście mojej Rodzinki z ORANGE, u mnie odejdzie za mną 5 osób, bo oferta przedłużenia pw sieci jest niemal identyczna, jak dla nowego klienta.
zbyszekswcezbyszekswce
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1094
Zarejestrowany:
2010-08-18 11:20:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.06 17:47
Bo o lepszą ofertę trzeba się potargować niestety...
juhajuha
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 15
Zarejestrowany:
2012-04-11 15:52:07
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.06 09:51 Odpowiedz
Po 12 latach zmieniłem Popa na Playa w abonamencie na firmę i żałuję, że nie obejrzałem się kilka lat wcześniej...
stalewiakstalewiak
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 516
Zarejestrowany:
2011-06-13 20:10:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 20:41 Odpowiedz
Nono niech lepiej sie wezmą za te utrzymanie łącza ... i poprawić zasięg Gmina Stare Pole , Gmina Markusy bo zasięg to tragedia
Anonimsylwekolkusza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 17:01 Odpowiedz
podobnie jest w innych sieciach, to źle świadczy o nas naszej świadomości jako konsumenta i wiedzy o ofertach operatorów.
AnonimByy Klient
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 12:47 Odpowiedz
Spoczko, jeszcze w tym roku zobaczysz Jabczyński ilu Klientów odejdzie z Orange. A wtedy przyjdzie czas na Ciebie, trzeba się będzie spakować i szukać pracy
Anonimmcz79
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 12:20 Odpowiedz
kiety orange zlikwiduje opłate za utrzymanie łącza ?? bo to jakaś paranoja że nie można wybrać samego internetu
AnonimNorbert
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 19:33
Popieram. Szczególnie w opcji Orange Strefa mogli by zlikwidować, skoro w Telefonie HD kiedyś była taka możliwość. Albo wpisać ją w cenę internetu i już - tak było by uczciwie.
AnonimLena
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 08:56 Odpowiedz
Chcecie sprawdzić jaki macie staż w Orange? SMS pod numer 130 o treści JAK DLUGO, koszt SMS-a jest zgodny z planem taryfowym
AnonimXxX