REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-24 18:55 | Telefony | plus | mix | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8

JA + Plus Mix Boys zawsze w kontakcie

Wystartowała nowa kampania reklamowa oferty JA + Plus Mix Boys, w której Szymon i Plus Mix Boys pomagają LittleMooonster96! Czy się uda? Sprawdź! A w Plus MIX Huawei Y6 w atrakcyjnej cenie + mini USB w postaci bransoletki.



źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plus | mix | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimRoman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.30 15:04 Odpowiedz
Spoko dość propozycja. Ale dobrego Mixa, to fakt faktem, najlepiej oprzeć na dobrym telefonie. A tu Plus akurat ma spore zasługi.
AnonimBanosz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.26 16:43 Odpowiedz
Dawno nie było promocji w mixie Plusa i teraz się pojawiła z ciekawymi smartfonami.
AnonimMateo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.28 23:45
No, o Mix też trzeba dbać. Jak są do wyboru niezłe telefony, jak w plusie, to się to ogólnie może opłacać. Polecam też jeszcze ten plecaczek, też go można dostać za doładowanie w Plus Mix.
AnonimMicha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.26 10:08 Odpowiedz
tylko PLAY
AnonimMaciej
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.29 15:44
Nie tylko . Ja tam preferuję Plusa, bo jest jednak moim zdaniem lepszą i pewniejszą siecią. Zdecydowanie dłużej na rynku, z własną infrastrukturą. Nie lubię mieć problemów, a Plus to gwarantuje. Tzn. ich brak.
AnonimJan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.25 08:26 Odpowiedz
AnonimRado
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.24 22:46 Odpowiedz
Fajny zestaw za dobre pieniądze. Od kilku lat mam telefon na kartę, ale może w końcu się zdecyduje na abonament albo mixa.
AnonimJanusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.08.25 16:24
Są takie telefony, które w Mix wyjątkowo mocno się u Plusa opłaca nabyć. Warto poszperać w ofercie.