REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-15 16:25 | Telefony | plus | reklama | youtube | post-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16

JA+ Perfekcyjny Duet dla dwóch kart SIM już za 44,99 zł/m-c

Plus dziś wystartował z kampanią reklamową oferty "JA+ Perfekcyjny DUET".


Tym razem Szaman Majewski promuje głosową ofertę dla dwóch kart SIM już za 44,99 zł miesięcznie.

Kolejny spot JA+ Ty, wspiera program dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów.

Jak to działa, dowiecie się: Tutaj

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | plus | reklama | youtube | post-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16
Komentarze: 16 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKojot
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.22 22:37 Odpowiedz
Fajna oferta - opłaca się. A reklama mistrzostwo Majewski the best
AnonimVadim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.22 19:54 Odpowiedz
Dobra oferta (może nie perfekcyjna) jak para reklamująca, ale i tak Plus może skutecznie konkurować z ofertami innych telekomów.
AnonimJuras
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.22 16:57 Odpowiedz
Może być. Niby reklamy mnie nie przekonują, ale przecież nie chodzi o to, w telekomach. Chodzi o to, żeby taryfa przekonywała, a ta akurat przekonuje, żeby się z Plusem związać.
AnonimFoser
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.21 18:45 Odpowiedz
W sumie za 90 dyszek niezłe smartfony i dobra oferta. W dodatku Plus zatrudnił nowych celebrytów do reklam.
AnonimTomasz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.21 16:05 Odpowiedz
A mi się reklama dość mocno podoba. W końcu Szymon/Szaman robi to, czego się po nim oczekuje. I przy tym dobre ceny na te huaweie są. Tu Plus też dobrze się sprawił.
AnonimBertoli
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.19 13:29 Odpowiedz
Duet do reklamy dobrany wyjątkowo dobrze, a i sama oferta Plusa wygląda sensownie. Przydałaby się jeszcze wersja z SMS-ami i MMS-ami.
AnonimFuks
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 21:27 Odpowiedz
45 zl w Play 2 nr więcej neta bo 5 GB na duet i są stacjonarne bez limitu dodatkowo...i byli pierwsi także słaba podrobk jak zwykle Plusika
AnonimMarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.16 20:09 Odpowiedz
Reklama może być. Za to dużo bardziej przekonywająca sama oferta. 45 za dwie osoby - czegoś takiego szukałem. A myślałem, że Plus mnie pozytywnie nie zaskoczy. Udało im się.
AnonimWipo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 22:55 Odpowiedz
Powiem tak, najlepszy komentarz *Bloma, tak mało, a tyle nam mówi o tych reklamach
AnonimDramat
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 22:51 Odpowiedz
poziom reklam równie żenujący co oferta sieci plus...
Anonimfenix
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 22:44 Odpowiedz
zamiast zachecic do chyba odstraszyli kogo sie da
AnonimBary
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 22:05 Odpowiedz
Po poziomie reklam widać jaki stosunek ma operator do klienta. I za jakiego (....)* go uważa. Reklamy są coraz głupsze, zastanawiam się do kogo są adresowane do dorosłych czy do przedszkolaków? * - wstaw dowolny wyraz o zabarwieniu pejoratywnym. Stop pseudo celebrytom w reklamach! Kosztują krocie a i tak mało kto ich lubi.
AnonimKent
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.02.15 20:09 Odpowiedz
Plus to dno wiem to mając u nich numer ,ale z tą parą błaznów to już poniżyli się sromotnie :-D
Anonimdarek