REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-12-27 12:49 | Telefony | plus | lte | reklama | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16

JA+ militarnie - teeeestuj Internet LTE Plus

Walczysz z internetem od innego operatora? Przetestuj solidny Internet LTE w Plusie.

Przez dwa miesiące każdy może sprawdzać, jak działa superszybki Internet LTE. Aż do 60 dni wydłużony zostaje okres, w którym można testować LTE Plus i LTE Plus Advanced w ofercie Plusa oraz Cyfrowego Polsatu. promocja jest dostępna we wszystkich punktach sprzedaży i sklepach internetowych obu operatorów, a jedyny koszt testowania to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł.


Ta promocja to okazja do spokojnego sprawdzenia jak w praktyce, w różnych sytuacjach – w domu, na spacerze czy w podróży zachowuje się superszybki Internet LTE od Plusa.

Teraz można więc korzystać z nowej odsłony promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu „Testuj Internet LTE przez 2 miesiące za 9 zł” i sprawdzać LTE aż cztery razy dłużej! Osoby, które w okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów – oprócz opłaty aktywacyjnej w wysokości 9 zł.


Promocja „Testuj Internet LTE za 9 zł” wiąże się z podpisaniem umowy na 24 miesiące.

Plus i CP - powraca promocja Testuj Internet LTE Plus za 9 zł

Plus kontynuuje kampanięJA+ Internet LTE Plus, której spot reklamowy można zobaczyć już dziś.

źródło: Plus

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | plus | lte | reklama | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 16
Komentarze: 16 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimPiter
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 17:49 Odpowiedz
Testy to sensowny sposób na poznanie oferty i dotarcie do potencjalnych klientów. Plus w dodatku pozwala testować za naprawdę niską cenę.
AnonimMajsewe
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.29 17:08 Odpowiedz
Długo już myślałem żeby ten net z Plusa w końcu przetestować, skoro dają taką opcję bez żadnych poważniejszych konsekwencji. 9 zł w końcu to nie jest jakas zaporowa kwota dla mnie.
Anonimplus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 14:36 Odpowiedz
Ja od dwóch lat mam neta w plusie i nie narzekam. Prędkość 40dl i 30 up. Każda sieć w jednym miejscu chodzi lepiej a w drugim gorzej.
AnonimSzbik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 23:00 Odpowiedz
Muszą być pewni swojego produktu skoro pozwalają na takie testy. Nie potrzebuje na razie mobilnego neta, ale jakbym miał się decydować to na bank bym wybrał Plusa.
stalewiakstalewiak
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 525
Zarejestrowany:
2011-06-13 20:10:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 12:56
TY nieźle cie podpłacili. Wczoraj byłem w Elblągu i w różnych miejscach zrobiłem test. Najwięcej było 26 mega, zasięg 5 kresek lte, tel LG G3. ....
Anonimgosc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 14:36
@Szbik A weź spieprzaj płatny klakierze plusa i tego jego skansenu. Dzieciaku plus to największe g.....no i skansen jaki obecnie istnieje, nikt poważny tego nie używa, wolne zapchane, pingi na poziomie 80-100ms są normą w tym dziadostwie.
AnonimArek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 15:45
Plus ma miliony klientów, więc nie może dziwić, że kilku czy nawet kilkuset będzie niezadowolonych i będzie gdzieś ujście temu niezadowoleniu dawać (ciekawe swoją drogą, że nie przez złożenie reklamacji). A to nie zmienia faktu, że wciąż miliony klientów z tego Plusa będą zadowolone. Pozdro!
stalewiakstalewiak
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 525
Zarejestrowany:
2011-06-13 20:10:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 21:50 Odpowiedz
Solidny ? Teraz 20:50 i co 1 mega przeciążenie sieci Gmina Markusy.
AnonimLipa plus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 21:34 Odpowiedz
Problem z Plusem jest też taki że jak złapie nadajnik Lte czy inny 3g to usilnie trzyma jeden... Nawet na jednej kresce zasięgu. W T-mobile jak słaba moc nadajnika to zaraz zmiana na inny mocny. W Plusie warto niekiedy warto zrobi reset lub ponowne szukanie sieci by podłączyl się do bliższego dobrego nadajnika. Nie polecam Plusa i jego internetu.
AnonimMarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.28 17:45
Kwestia okolicy. A może też masz coś nie tak z ruterem, warto to zareklamować. A poza tym - to dlatego są testy, żeby sprawdzić, czy w Twoich okolicach będzie ten net działał jak należy. Plus to zapewnia, więc można skorzystać.
Anonimktry
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 19:29 Odpowiedz
Problem to ja mam ze swoim operatorem ,którym jest Plus. Na maszcie wisi skansen z LTE tylko na 1800 i prędkości 1-3 mbita. Do domowego Tmobile to nawet nie można porównać. Plus obraz nędzy i rozpaczy,prawdziwa Polska sieć i jakość.
AnonimSemarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 18:06 Odpowiedz
Plus i Cyfrowy Polsat - najgorsze usługi. Nigdy więcej internetu, telewizji i czegokolwiek od Plusa.
AnonimYed
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 17:00 Odpowiedz
Ja też, ale internet konkurencji. A tak nawiasem, to coś ostatnio cisza o m2mobile. Czyżby nietrafiona propozycja?
lesiobelesiobe
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 295
Zarejestrowany:
2012-06-02 05:53:38
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 16:58 Odpowiedz
I co jeszcze klakierki plusowe napiszą o tej ,, wspaniałej'' sieci ? Osobiście odradzam plusa tak samo jak i playa .
AnonimJankes
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 16:19 Odpowiedz
Sposób promocji przez plusa swojego LTE jak najbardziej w porządku. Dużą zaletą sa dwa miesiące.
AnonimSzymon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.12.27 16:17 Odpowiedz