REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-11 17:00 | Rynek | orange | google | cloud
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Integrated Solutions (Orange) z ofertą chmurowych rozwiązań Google

Integrated Solutions rozszerza portfolio produktów o rozwiązania chmurowe Google. Firma będzie oferować Google G Suite, a także produkty Google Cloud Platform (GCP). Rozwiązania te zapewnią klientom dostęp do pakietu aplikacji biurowych oraz wirtualnych serwerów z chmury.

W ramach współpracy, Integrated Solutions od października będzie oferował klientom chmurowe rozwiązania Google, które wspierają firmy w poprawie produktywności i lepszej wydajności pracy. G Suite to jeden pakiet aplikacji oferujący wszystkie niezbędne narzędzia dostępne zarówno na komputerze, jak i telefonie czy tablecie.

- W erze cyfrowej transformacji kluczowe staje się zapewnienie pracownikom w pełni cyfrowego miejsca pracy. Oznacza to takie warunki, które wspierają każdą osobę czy zespół w bardziej produktywnej pracy, budują zaangażowanie i umożliwiają płynne działanie. Ważne są odpowiednie narzędzia – urządzenia mobilne, nowoczesne, chmurowe aplikacje, które synchronizują się w czasie rzeczywistym. Wierzymy, że współpraca z Google zapewni klientom Integrated Solutions oraz Orange Polska dostęp do prostych, intuicyjnych rozwiązań, odwzorowujących naturalny sposób komunikacji. Jesteśmy przekonani, że G Suite wpłynie pozytywnie m.in. na przyspieszenie decyzyjności w firmach czy lepszy transfer wiedzy dzięki możliwości wspólnej pracy nad dokumentami - ocenia Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.

Integrated Solutions będzie oferował klientom wsparcie podczas wdrożenia, infolinię w języku polskim ze wsparciem dla użytkowników oraz możliwość integracji z innymi usługami i rozwiązaniami oferowanymi zarówno przez Integrated Solutions, jak i Orange Polska.

Już wkrótce Integrated Solutions rozszerzy także ofertę o produkty Google Cloud Platform (GCP), dostarczające klientom wirtualne serwery z chmury.

- W usłudze Google Cloud Platform klient samodzielnie skonfiguruje optymalne dla siebie rozwiązanie i uruchomi je na dowolny czas. W każdej chwili będzie mógł zwiększyć bądź zmniejszyć zasoby, płacąc odpowiednio do ich wykorzystania – mówi Mariusz Chochołek. W ramach usługi dostępna będzie cała gama predefiniowanych serwerów do realizowania różnych usług, mechanizmy dla baz danych, Big Data, analityki czy machine learning” – dodaje.

Współpraca na rzecz edukacji

G Suite to nie tylko rozwiązania dla biznesu. Uczestniczące w programie partnerskim firmy stanowią także kluczową część ekosystemu Google for Education, inicjatywy na rzecz wsparcia sektora edukacji w dziedzinie nowych technologii. Misją Google jest propagowanie najnowszych technologii wśród środowiska nauczycielskiego oraz pomoc edukatorom w rozbudzaniu w uczniach ciekawości i zachęcaniu ich do wspólnej kreatywnej pracy. Obecnie ponad 70 mln uczniów, nauczycieli i administratorów na całym świecie korzysta z G Suite. Oznacza to szybki dostęp do skrzynki mailowej z kalendarzem oraz aplikacji biurowych, np. narzędzi do edycji tekstów, arkuszy kalkulacyjnych, programu do prezentacji, dysku sieciowego, komunikatora i wielu innych.

Integrated Solutions jest spółką powstałą w ramach Orange Polska.

źródło: Integrated Solutions

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | orange | google | cloud Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 190

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)