REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-07 14:54 | Rozrywka | inea | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

INEA - nowe kanały w telewizji

Już dzisiaj, 7 grudnia Abonenci INEA będą mogli obejrzeć nowe kanały. Wśród nich znajdują się Metro, WP oraz NOWA TV. W ramówce tych programów na pewno nie zabraknie ciekawych filmów, seriali oraz bieżących informacji.

Abonenci Pakietów Start HD, Komfort HD oraz i Ekstra HD mogą cieszyć się nowymi kanałami, które od dzisiaj są dostępne w telewizji INEA. Wśród nich znajduje się Metro, którego nadawcą jest Green Content należący do Agory. W ramówce będzie można zobaczyć między innymi audycje o tematyce muzycznej tworzone wspólnie z rozgłośniami muzycznymi Grupy Agora (Radio Pogoda, Radio Złote Przeboje, Rock Radio). Widzowie zobaczą również programy publicystyczne realizowane razem z Gazetą Wyborcza oraz Radiem TOK FM, np. „Crash test Dominiki Wielowieyskiej”, w którym dziennikarka będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi podczas jazdy samochodem. Program Metro będzie można obejrzeć na kanale 27.

NOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. NOWA TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski. NOWA TV będzie dostępna na pozycji 26.

W ramówce WP nie zabraknie programów informacyjnych, nadawanych od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00 i 10:00. Dodatkowo na antenie nowego kanału będzie można oglądać dokument „Młodzi Lekarze” oraz seriale „Sześć sióstr” i „World's Best Chefs” czy „Kobiety w czerni”. W soboty i niedziele o 16.30 będzie można oglądać reality-show „Love It Or List It Vacation Homes”, a już o 19.25 dokumentalną serię „Milioner na stażu”. Ponadto w soboty o 20.25 ramówkę wypełni serial „B&B”, a o 22.15 serial „Orphan Black”. WP będzie można oglądać na pozycji 28.

źródło: INEA

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | inea | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 783

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)