REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-02-02 11:56 | Telefony | inea | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

INEA - Internet na pierwszym miejscu, nowe pakiety, dedykowana oferta dla seniorów

INEA, jeden z największych operatorów multimedialnych w Polsce, wprowadza zdecydowane zmiany w ofercie, dostosowując się do konsumenckich trendów. W nowych, przejrzystych pakietach postawiono na szybki Internet, który będzie bardziej zaakcentowany na tle pozostałych usług (Telewizja, Telefon). Dostawca umożliwi klientom także bardziej elastyczne dopasowanie usług do swoich potrzeb. Nowa oferta INEA obowiązuje od 1 lutego 2017r.


Stacjonarny Internet i bogata oferta telewizyjna to wyróżniki, z którymi najbardziej kojarzona jest INEA.

W tym roku stawiamy jednak zdecydowanie na szybki Internet, tym bardziej że oferujemy dziś najszybsze łącze w Polsce. Poza tym uprościliśmy dostępne pakiety, a także rozwinęliśmy ofertę mobilną oraz przygotowaliśmy specjalne warunki dla seniorów. Chcemy, by każdy znalazł usługę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb - mówi Natalia Stroiwąs, Specjalista ds. PR INEA.

Najszybszy Internet

W nowej ofercie, operator stawia na Internet – nie bez powodu. Łącze oferowane przez INEA to obecnie najszybszy Internet w kraju, co potwierdzają wyniki comiesięcznego rankingu Speedtest.pl. Ewolucja oferty INEA to przede wszystkim uproszczenie pakietów. Od lutego operator proponuje zamiast dotychczasowych 4, wybór spośród 3 pakietów Internetu w zoptymalizowanych cenach, gdzie przykładowo najniższy z nich, w porównaniu z poprzednią ofertą, zapewni podwójne przyspieszenie – w cenie 49,90 zł/mc klienci otrzymają prędkość łącza 50Mb/10Mb. Kolejna oferta to już 150Mb/15Mb w cenie 69,90zł, a dla najbardziej wymagających klientów dostępny będzie pakiet 1Gb/100Mb za 99,90zł (wcześniej 179,90zł.).


Dla klientów zainteresowanych pakietem Internet + Telewizja, INEA oferuje łącze o szybkości 150Mb/15Mb oraz 3 pakiety telewizyjne: „Pakiet Komfort”, „Pakiet Ekstra”, „Pakiet Ekskluzywny”. Na ten ostatni składa się: Pakiet Ekstra PVR, Canal+ Prestige, HBO MAX HD z Cinemax oraz VoD Film. W pozostałych pakietach istnieje możliwość dokupienia wybranych kanałów tematycznych lub dodatkowych usług np.: wypożyczalnia VOD czy dekoder z nagrywarką PVR. Wybierając opcję łączoną Internet + Telewizja, klient zyskuje finansowo w porównaniu z cenami pojedynczych usług nawet do 20 zł.


2-pak powiększony czyli… 4-pak

Nowa oferta INEA została skonstruowana tak, by w miarę doboru większej liczby usług w pakiecie spadały ceny za poszczególne składowe. Chcąc zakupić Internet z telewizją w „Pakiecie Komfort”, „Pakiecie Ekstra” lub „Pakiecie Ekskluzywnym”, wystarczy dopłacić jedynie 10 PLN, by otrzymać dodatkowo: jeszcze szybszy Internet (250Mb/25Mb lub nawet 1Gbps), telefon stacjonarny bez limitu minut na połączenia z numerami komórkowymi, stacjonarnymi krajowymi i do kilkudziesięciu państw świata oraz Internet mobilny z pakietem 10 GB w każdym miesiącu. W rezultacie 2-pak, tj. Telewizja + Internet zostaje powiększony do 4-paku i klient może się cieszyć Internetem, telewizją, telefonem oraz Internetem mobilnym.

Mobilna INEA

Ważne miejsce w strategii rozwoju operatora zajmują także usługi mobilne. Operator przygotował trzy oferty telefonii komórkowej do wyboru. Pierwszy z nich „INEA200 bis” to pakiet 200 minut do wykorzystania w cenie już od 9,90 zł. Dla bardziej wymagających INEA przygotowała dwa pakiety bez limitu, z paczkami danych 2GB lub 10 GB już od odpowiednio 19,90zł oraz 29,90zł. Istnieje również możliwość wykupienia paczki nielimitowanych SMS-ów, dodatkowych pakietów danych cyklicznie i jednorazowo lub Internetu mobilnego.

Wzbogacona oferta dla seniorów

INEA stawia także na dedykowaną ofertę z obniżonymi cenami dla seniorów, którzy coraz chętniej decydują się na zakup nie tylko telewizji, ale również innych usług multimedialnych. Z myślą o tej grupie klientów, przygotowano ofertę trzech pakietów telewizyjnych: „Pakiet Start”(29,90zł), „Pakiet Komfort”(54,90zł), „Pakiet Ekstra”(74,90zł), do których dodano Internet o prędkości 50Mb/10Mb za 39,90zł. Seniorzy, którzy są zainteresowani doborem telefonu stacjonarnego, mogą dodać tę usługę za 19,90zł lub też skorzystać z opcji telefonu mobilnego (200 minut do wykorzystania na telefon komórkowy) w cenie 9,90zł.

Dodatkowo każda osoba, która zaprosi seniora do skorzystania z oferty najszybszego Internetu w Polsce, otrzyma atrakcyjną zniżkę na abonament. A, że nowe technologie nie są takie złe jak je malują, INEA pokaże w specjalnym e-book’u, w którym udzieli seniorom wskazówek, jak mogą korzystać z Internetu. Będzie to również materiał edukacyjny dla wszystkich dzieci i wnuków, które wprowadzają swoich bliskich w świat nowych technologii. Szczegóły już wkrótce.

Nowa oferta jest już dostępna , natomiast usługi mobilne na nowych warunkach wchodzą w życie od 6 lutego. Więcej szczegółów oraz wszystkie ceny i składowe poszczególnych pakietów znaleźć można na stronie www.inea.pl.

źródło: INEA

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | inea | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)