REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-23 14:25 | Telefony | bank | iko | audiobook | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

IKO dla aktywnych - audiobook lub 10 zł

Od 19 czerwca do 18 sierpnia w PKO Banku Polskim trwa promocja, w ramach której można zyskać audiobooka lub 10 zł za aktywację aplikacji mobilnej IKO oraz wykonanie co najmniej dwóch operacji przy użyciu IKO na łączną kwotę powyżej 50 zł. Celem akcji jest zachęcenie klientów do aktywnego korzystania z aplikacji mobilnej IKO, która umożliwia zarządzanie finansami i dokonywanie szybkich płatności w wygodny sposób z poziomu telefonu.


W promocji „IKO dla aktywnych” mogą wziąć udział klienci, którzy posiadają konto osobiste w PKO Banku Polskim, wyrazili zgodę na marketing elektroniczny i na dzień startu promocji nie posiadają aktywnej aplikacji IKO, korzystają z IKO w trybie pasywnym (tzn. bez możliwości realizowania operacji) lub mają zablokowany dostęp do aplikacji. Jeśli pomiędzy 19 czerwca a 18 sierpnia zarejestrują chęć udziału w promocji, aktywują aplikację mobilną IKO i wykonają przy jej użyciu co najmniej dwie operacje (jak np. użycie kodu/czeku BLIK, płatności zbliżeniowe telefonem, przelewy zewnętrzne i doładowania telefonu) na łączną kwotę co najmniej 50 zł, otrzymają od PKO Banku Polskiego jeden z pięciu atrakcyjnych audiobooków Audioteki lub premię w wysokości 10 zł na ich konto – w zależności od tego, jaką nagrodę wybiorą podczas rejestracji w promocji.

- Aktywacja aplikacji IKO pozwala klientowi w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez bankowość mobilną w PKO Banku Polskim: nie tylko sprawdzać informacje o kontach i innych produktach, ale również wykonywać przelewy czy doładowania telefonu, korzystać z kodów BLIK czy płacić zbliżeniowo telefonem. Chcielibyśmy zachęcić klientów PKO Banku Polskiego, którzy jeszcze nie wypróbowali aplikacji mobilnej IKO, do sprawdzenia, jak w prosty i wygodny sposób można płacić oraz obsługiwać swoje finanse przez telefon z IKO – podkreśla Paweł Ratkowski, specjalista w Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej w PKO Banku Polskim.

Każdy klient biorący udział w promocji może otrzymać maksymalnie 3 nagrody – po jednej za aktywację IKO na maksymalnie 3 smartfonach i spełnienie pozostałych warunków promocji. Pula premii jest ograniczona do 100 000 zł. W przypadku niewykorzystania tej puli do 18 sierpnia, Bank może przedłużyć okres promocji o kolejny miesiąc – do 18 września. Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej w serwisie PKO Banku Polskiego.

IKO jest wszechstronną aplikacją łączącą funkcje bankowości mobilnej i płatności mobilnych, pozwalając klientom na pełną obsługę ich finansów z poziomu telefonu komórkowego. Klienci PKO Banku Polskiego i Inteligo aktywowali już 1,4 miliona aplikacji IKO. Każdego dnia jej użytkownicy wykonują około 100 tysięcy transakcji, zaś od startu IKO w 2013 roku wykonali ich już prawie 30 milionów. aplikacja IKO jest regularnie wzbogacana o nowe funkcje – od niedawna klienci mogą korzystać m.in. z czasowego blokowania karty, a także z możliwości wpłacania gotówki do wpłatomatów na numer telefonu, bez użycia karty płatniczej.

Partnerem promocji jest Audioteka - platforma z audiobookami, dzięki której można słuchać książek w dowolnym miejscu na telefonie lub tablecie. Usługa jest dostępna z poziomu aplikacji na iOS i GooglePlay oraz przez serwis audioteka.pl . Audioteka zajmuje pozycję lidera rynku oferując w języku polskim ponad 6000 tytułów, w tym wiele trudnych lub niemożliwych do znalezienia w innych miejscach. Audioteka jest jednocześnie największym producentem audiobooków w swoim regionie, dzięki czemu aktywnie kreuje najwyższej jakości ofertę, w tym superprodukcje – przedsięwzięcia z setkami aktorów, dedykowaną muzyką i efektami dźwiękowymi. Misją firmy jest przywrócenie książek do życia ludzi, poprzez jakość i sposób dostarczania im wartościowej literatury. Dzięki audiobookom i Audiotece dojazd do pracy, spacer z psem, zakupy, sprzątanie, zmywanie czy prasowanie zostaje wzbogacone słuchaną lekturą.

źródło: PKO Bank Polski

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | bank | iko | audiobook | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimJarema
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.27 17:06 Odpowiedz
Ciekawa promocja. Podobają mi sie te ich akcje. Zastanawiam sie nad zmianą konta.. i chyba wiem gdzie się przejdę wysluchac oferty

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 13

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)