REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-07 08:11 | PDA & Navi | toshiba | telewizor | ifa2017
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

IFA 2017: Toshiba - premiera nowych telewizorów multimedialnych

Zaledwie w 12 miesięcy po ogłoszeniu planów powrotu na europejski rynek audio-wideo marka Toshiba pojawiła się na międzynarodowych targach IFA 2017 z nową ofertą telewizorów. Zaprezentowane w Berlinie modele to nie tylko szersza gama formatów HDR, OLED i 4K, ale również bogatsza oferta aplikacji multimedialnych, czy materiałów on-demand dostępnych poprzez portal Toshiba.


Podczas tegorocznych targów #IFA Toshiba zaprezentowała efekty dynamicznego rozwoju telewizorów tej marki. Zgodnie z przyjętą strategią Toshiba postawiła sobie za cel wyznaczanie nowych trendów i unowocześnianie dotychczasowej stylistyki telewizorów. Dzięki połączeniu technologii OLED, HDR oraz systemów odtwarzania ruchu i dźwięku, nowe telewizory Toshiba odtwarzają na ekranie rzeczywistość w najdrobniejszych szczegółach. Z kolei jeszcze wyższa jasność, naturalne kolory oraz wysoki współczynnik kontrastu zapewniają widzom wyjątkowe wrażenia telewizyjne.

- Oferta dostępna na stoisku Toshiba potwierdza nasze zaangażowanie w konsekwentne podnoszenie jakości telewizorów przeznaczonych dla masowego odbiorcy. Zamiast tworzyć kolejne technologie, unowocześniamy istniejące rozwiązania, oferując coraz lepsze telewizory o szerszym dostępie do multimediów – komentuje Bart Kuijten, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę – Dzięki takiemu podejściu oraz udoskonalonemu designowi jesteśmy w stanie wyznaczać nowe trendy czego przykładem jest chociażby telewizor ścienny „Wall Art”, tak cienki jak kartka papieru, dzięki czemu z łatwością można go zawiesić na ścianie. Ten model gwarantuje nam niewiarygodnie realistyczne obrazy, stając się niejako oknem, przez które śledzimy rozwój akcji i doświadczamy całkowicie nowych wrażeń.


Poza 65-calowym telewizorem „Wall Art” osoby odwiedzające stoisko marki Toshiba (500 metrów kwadratowych powierzchni) będą mogły także na własne oczy doświadczyć emocji związanych z oglądaniem obrazów na wielkich ekranach, a także zobaczyć specjalny 24-calowy model telewizora inspirowany filmem Star Wars. Aby jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię widzów, zabierając ich w podróż do innej galaktyki, Toshiba stworzyła unikalny design telewizora oraz poprawiła jego możliwości audio-wizualne.

Równie imponująco prezentuje wielkoekranowy model telewizora z kategorii premium. Model o wielkich rozmiarach - aż 75 cali – należy do kategorii przystępnych cenowo modeli o rozszerzonych funkcjach. Oferując supermodel, który stworzono z myślą o wyjątkowych wrażeniach audiowizualnych, Toshiba odpowiada na potrzeby widzów chcących oglądać filmy we własnym domu, jednak w warunkach zbliżonych do kinowych.

źródło: Toshiba

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | toshiba | telewizor | ifa2017 Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 23

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)