REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-04 11:14 | | lenovo | ifa2017 | notebook | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

IFA 2017: Lenovo Miix 520 - potrafi dostosować się do każdego użytkownika

Za nami kolejna gorąca premiera na targach #IFA. W domu, w biurze lub w drodze, Miix 520 to tytan pracy z funkcjami i konstrukcją zaprojektowanymi do korzystania z cyfrowych technologii i narzędzi zmieniających świat, w którym żyjemy. Zasilany procesorem 8.gen. Intel Core do i7 z maksymalną pamięcią 16 GB DDR4 i do 1 TB PCIe SSD - stworzony by okiełznać „cyfrowe tsunami”.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

Diametralne zmiany wszechobecne w każdym aspekcie ludzkiego życia - od pracy, przez edukację, aż po czas wolny – były często porównane do pewnego rodzaju „cyfrowego tsunami”. Niektórzy zupełnie nie radzą sobie z tymi zmianami, podczas gdy inni potrafią się w nich odnaleźć i świetnie z nich korzystać. Zatem w jaki sposób specjaliści, studenci i zwykli użytkownicy mogą zwiększyć swoje szanse na „złapanie tej fali” i surfowanie po niej w dowolnym kierunku?

Najlepsi surferzy badają zachowanie wody, prądy, wiatry i topografię podwodnego środowiska. Mimo to sama wiedza będzie bezwartościowa bez dobrej deski surfingowej - narzędzia, za pomocą którego się poruszają, a także bez wiedzy jak najlepiej wykorzystać te wszystkie elementy składowe. W przypadku cyfrowej fali nie ma wielu różnic: osoby, które chcą pojąć cyfrową rewolucję potrzebują wszechstronnego, wielopłaszczyznowego komputera.

Nowe Lenovo Miix 520 może być właśnie taką cyfrową deską surfingową. Eleganckie i stylowe urządzenie 2w1 Miix 520 z odłączaną klawiaturą jest centrum nowych technologii, narzędzi i funkcji, które umożliwią praktycznie każdemu użytkownikowi korzystanie z niezliczonych cyfrowych fal, zmieniających jego pracę, dom i sposób rozrywki.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

W przypadku profesjonalistów powolne przyswajanie zasad działania cyfrowej fali nie wchodzi w grę. Najnowsze technologie nie są dla nich ciekawym dodatkiem, ale niezbędnym narzędziem biznesowym. Niezależnie od tego, czy posiadają, zarządzają, pracują czy dopiero planują założenie firmy, Miix 520 jest potężnym zestawem funkcji i możliwości, za pomocą których cyfrowy świat i rodzące się trendy mogą być rozumiane, testowane i wprowadzane w życie. Oprócz wszechstronności funkcji, jakie oferuje Miix 520, równie ważna jest jego praktyczna konstrukcja. Odłączana klawiatura oraz opcjonalny moduł always-on LTE zapewniają łączność i swobodę korzystania z urządzenia i chmury danych w dowolnym miejscu na świecie.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

Tempo cyfrowej rewolucji z rozwojem technologii druku 3D na czele, w mgnieniu oka zmienia oblicze wielu branż, przyprawiając o zawrót głowy. Nowy Miix 520 z kamerą WorldView idealnie wpisuje się w ten trend. Pozwala rejestrować najciekawsze momenty z życia, a następnie niezwykle łatwo edytować je w technologii 3D.2 Najbardziej ambitne osoby mogą wykorzystać kamerę, by postawić pierwsze kroki w branży 3D, której szacowana wartość to nawet 32,78 mld $ w 2023 roku. Miix 520 pozwala firmom wykorzystać trójwymiarowe dane i potencjał drzemiący w tej technologii.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

Konstrukcja 2w1 w Miix 520 w połączeniu z systemem Windows 10 czyni to urządzenie idealnym dla osób, które pracują w dynamicznym środowisku.4 Trzeba w mgnieniu oka znaleźć się na ważnej prezentacji w sali konferencyjnej? Wystarczy odłączyć ekran dotykowy IPS FHD od klawiatury, by mieć pod ręką niezbędne informacje. Zintegrowany czytnik linii papilarnych zabezpieczy sprzęt i dane podczas przerwy na kawę, a bransoletowy zawias pozwoli pracować w tradycyjnym ustawieniu laptopa, na pełnowymiarowej, ergonomicznej klawiaturze. Niska waga 880 g (bez klawiatury) i smukła konstrukcja 9,9 mm sprawiają, że Miix 520 to marzenie każdego specjalisty korzystającego z przenośnych urządzeń.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

Cyfrowe treści, jak żadne inne są uważane za najbardziej elastyczny i wielopoziomowy sposób na naukę i uwolnienie swojej kreatywności. Najnowsze badania wskazują, że pióra cyfrowe są wyjątkowo przydatne w nauce i wyrażaniu siebie, szczególnie w porównaniu z tradycyjnymi długopisami, ołówkami i klawiaturami.5 Za pomocą opcjonalnego rysika Lenovo Active Pen 2 w Miix 520, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele są w stanie szkicować i zapisywać pomysły z niezwykłą precyzją, charakterystyczną dla pisania tradycyjnym piórem po papierze. Podczas korzystania z kamery WorldView do warstwowania 2D lub skanowania obrazów 3D, można wykorzystać pióro by podpisać modele i umieścić dodatkowe objaśnienia w wygodny sposób. Na rysiku znajduje się przycisk umożliwiający otwieranie nowych aplikacji i korzystania z nich bez konieczności odkładania Lenovo Active Pen 2.

Lenovo Miix 520
Lenovo Miix 520

Uczniowie mogą swobodnie odłączać klawiaturę, gdy jej nie potrzebują i korzystać z niej tylko wtedy, gdy piszą dłuższe teksty, Pełnowymiarowy układ klawiszy o skoku 1,5 mm sprawia, że tworzenie rozprawek, raportów i prac domowych jest niezwykle komfortowe. Wielu użytkowników testuje i odkrywa nowe technologie i narzędzia w domu. Miliony osób poznało Internet Rzeczy (IoT) wraz z pojawieniem się pierwszych telewizorów typu Smart TV, urządzeń kuchennych lub inteligentnych systemów oświetleniowych podłączonych do Internetu. Dzięki funkcji Cortana, Miix 520 może służyć jako domowe centrum dowodzenia, ale również jako wspomagany głosowo cyfrowy asystent całej rodziny.

Podczas odrabiania pracy domowej dziecko może poprosić Cortanę o przeszukanie sieci pod kątem trudnego zagadnienia, którego nie rozumie; rodzic zamówi głosowo nową piosenkę i sprawdzi najnowsze wiadomości, krojąc jednocześnie cebulę na obiad lub skonsultuje warunki na drogach zanim wyruszy na rodzinną wyprawę. Cortana może również wyłączyć domowy system alarmowy, by sąsiad mógł wyprowadzić psa pod nieobecność gospodarzy.

Dzięki rozpoznawaniu głosu dalekiego zasięgu w promieniu do 4 metrów Cortana niemal zawsze znajduje się zaledwie jedno polecenie głosowe od użytkownika.6 Może także pomóc w skonfigurowaniu Miix 520 korzystając z wbudowanego mikrofonu i głośników z technologią Dolby Audio™, by słuchać poleceń właściciela podczas instalowania domowej sieci Wi-Fi i innych niezbędnych elementów. Miix 520 to przyjazne wprowadzenie do cyfrowej pomocy głosowej, która korzysta z inteligencji kontekstowej, aby uczyć się nawyków i cech użytkownika oraz aktywnie odpowiadać na jego przyszłe potrzeby.

W domu, w pracy lub w drodze, Miix 520 to tytan pracy z funkcjami i konstrukcją zaprojektowanymi do korzystania z cyfrowych technologii i narzędzi zmieniających świat, w którym żyjemy. Zasilany procesorem 8.gen. Intel Core do i7 z maksymalną pamięcią 16 GB DDR4 i do 1 TB PCIe SSD, Miix 520 uruchamia aplikacje nie zużywając mocy. Z takim narzędziem można płynąć na fali i oswoić „cyfrowe tsunami”.

Miix 520 (z klawiaturą i cyfrowym piórem Lenovo Active Pen 2) będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce od 899 euro w listopadzie 2017 r.

źródło: Lenovo

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | lenovo | ifa2017 | notebook | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)