REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-13 07:20 | PDA & Navi | gadgety | akcesoria | dysk | komputer | hdd | ssd
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

ICY DOCK - 5 cech funkcjonalnego adaptera dysków

Marka ICY DOCK przedstawia nowy adapter MB981U3N-1SA. Urządzenie transferuje dane z szybkością 5Gb/s. Obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dodatkowo możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń.


Adapter MB981U3N-1SA Icy Dock to urządzenie przenośne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Szybko i wygodnie transferuje dane. Posiada 5 cech, które powinien mieć każdy adapter. Tylko wtedy można w pełni spełnić wymagania użytkowników.

Funkcjonalność

Adapter MB981U3N-1SA obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dzięki funkcji Plug&Play możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń. Złącze SuperSpeed zapewnia bezproblemowe podpięcie dla nowoczesnych PC lub Maców. Adapter jest w pełni niezawodny, bez względu na rodzaj pozostałych urządzeń i akcesoriów.

Szybkość

Praktyczny adapter powinien mieć kolejną istotną cechę – szybkość. Użytkownicy często przesyłają dużą ilość danych, dlatego tak ważne jest, aby mogli to zrobić błyskawicznie. Icy Dock zapewnia maksymalną prędkość 5 Gb/s. Umożliwia to szybki transfer i ułatwia codzienną pracę.

Oszczędność miejsca

Minimalistyczny design MB981U3N-1SA pozwala na znaczne ograniczenie przestrzeni wykorzystując niewiele miejsca niezależnie od pozycji, w której jest ustawiony. Pozwala to na dostosowanie się do różnych powierzchni i sprawia, że adapter można wykorzystać praktycznie wszędzie. Takie urządzenie może się przydać w różnych sytuacjach i warto mieć je zawsze przy sobie. MB981U3N-1SA jest podręczny i można go łatwo przenosić.


Bezpieczeństwo

Zaimplementowane porty SATA i IDE w pełni zabezpieczają włożone dyski i pomagają przeciwdziałać utracie danych lub uszkodzeniom złączy napędów. Dodatkowo wyeksponowanie dysków twardych pozwala na w pełni pasywne rozpraszanie ciepła dla optymalizacji chłodzenia i poprawy wydajności.

Łatwy dostęp

Strategicznie rozmieszczone porty i beznarzędziowa konstrukcja sprawiają, że w MB981U3N-1SA można szybko wymieniać dyski, zaledwie w ciągu kilku sekund. Indywidualny przycisk zasilania służy także jako wskaźnik LED i pozwala użytkownikom zwiększyć żywotność napędów i oszczędzać energię, gdy te nie są używane. Każdy rodzaj dysku jest kompatybilny z adapterem, a jego użycie wymaga tylko 3 prostych kroków: włożenie dysku, podłączenie niezbędnych kabli i wciśnięcie przycisku zasilania.

Większość 2,5” HDD lub SSD może być napędzana przez pojedyncze połączenie USB. Dla dysków 3,5” SATA został dołączony niewielki zasilacz, zaś dla 3,5” IDE 4-pinowy kabel, aby zapewnić wystarczającą moc.

źródło: ICY DOCK

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gadgety | akcesoria | dysk | komputer | hdd | ssd Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 19

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)