REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-11-14 07:06 | Rynek | huawei | rynek
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Huawei z trzema nagrodami na Broadband World Forum 2017

Firma Huawei została wyróżniona trzema nagrodami podczas tegorocznego Broadband World Forum, największego na świecie wydarzenia poświęconego globalnej sieci szerokopasmowej. Pionierskie rozwiązania i innowacje powstałe we współpracy z globalnymi operatorami zostały wyróżnione w kategorii „Osiągnięcie w FMC", „Najlepsze usługi dla konsumenta o prędkości 1Gb/s oparte na G.fast bądź DOCSIS 3.1" oraz „Najlepsza Sieć Smart Home".

Rozwiązanie Huawei w zakresie technologii FMC otrzymało nagrodę „Osiągnięcie w dziedzinie konwergencji systemów stacjonarnych i mobilnych”. Firma dokonała analizy potencjalnych wyzwań, które mogą stać na przeszkodzie w optymalizacji modelów biznesowych, systemów Q&M oraz planowania i inżynierii sieci w celu ułatwienia operatorom adresowania zadań podczas konwergencji systemów stacjonarnych i mobilnych.

Nagroda w kategorii „Najlepsze usługi dla konsumenta o prędkości 1Gb/s oparte na G.fast bądź DOCSIS 3.1" została wręczona Huawei oraz duńskiej grupie TDC za zakończone sukcesem wprowadzenie pierwszego w Europie serwisu DOCSIS 3.1 gigabit service. Co ważne, do połowy 2018 roku TDC ukończy aktualizację technologii szerokopasmowej DOCSIS 3.1, umożliwiając zaoferowanie 1,4 milionom użytkownikom kabli koncentrycznych skonwergowane usługi obejmujące wideo w jakości HD i szerokopasmowe usługi z przepustowością pobierania o prędkości większej niż 1 Gbit/s oraz wysyłania większej niż 500 Mbit/s. Należy także podkreślić, że Huawei aktywnie wspiera operatorów w ulepszeniu doświadczeń użytkowników podczas korzystania z szerokopasmowych usług takich jak wideo, Virtual Reality, gaming i prywatnych linii.

Z kolei, w kategorii „Najlepsza Sieć Smart Home” Huawei został wyróżniony wspólnie z Deutsche Telekom za rozwiązanie Speedport Smart, czyli nowej generacji router do użytku domowego.

Otrzymanie trzech prestiżowych nagród to dla nas zaszczyt. Podkreśla to zaangażowanie firmy Huawei i naszych partnerów w postępujący rozwój dostępu do sieci szerokopasmowej. W przyszłości chcemy dalej pracować z globalnymi operatorami i partnerami, aby jeszcze aktywniej uczestniczyć w budowaniu pozytywnych doświadczeniach i rozwijać value-driven network, a także wspólnie budować nowy przemysłowy ekosystem oparty na najwyższej jakości sieci szerokopasmowej – mówi Jeff Wang, Prezydent Linii Produkcyjnej Sieci Dostępu w Huawei.

źródło: HUAWEI

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | huawei | rynek Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)