REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-02 15:14 | PDA & Navi | huawei | cloud | smartfon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

Huawei Mobile Cloud - 5 GB w mobilnej chmurze dla użytkowników smartfonów

Huawei wprowadza na rynek nową usługę. Mobilna chmura Huawei mobile Cloud umożliwia konsumentom bezprzewodowe zapisywanie i przywracanie danych, ustawień telefonu, a także synchronizowanie i bezproblemowe przesyłanie plików między wszystkimi urządzeniami mobilnymi Huawei. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do 5 GB wolnego miejsca na dysku.

Aktualizacja pozwalająca skorzystać z usługi Huawei Mobile Cloud będzie udostępniana stopniowo dla smartfonów Huawei P10, P10 Plus i P10 lite. W przyszłości zostanie wprowadzona również w pozostałych modelach telefonów. Wszystkie zdjęcia i filmy zrobione przy użyciu aparatu, a także zrzuty ekranu czy zarejestrowane obrazy, będzie można automatycznie zapisać w chmurze. Użytkownicy łatwo uzyskają dostęp do tych plików z poziomu przeglądarki internetowej – wystarczy, że odwiedzą stronę cloud.huawei.com – lub korzystając z zainstalowanej na urządzeniu aplikacji Galeria.

Huawei P10 lite - w szklanej obudowie trafił do sklepów w cenie 1499 zł

Dane mogą również zostać automatycznie zsynchronizowane na wszystkich telefonach komórkowych Huawei. Dzięki temu posługując się Huawei ID można szybko i łatwo uzyskać dostęp do kontaktów, kalendarza, sieci Wi-Fi oraz notatek nawet z drugiego końca świata. Takimi danymi można także zarządzać za pomocą portalu internetowego Cloud Web Portal. Usługa Huawei Mobile Cloud zapewni użytkownikom bezpłatny dostęp do 5GB pamięci w chmurze. Ponadto od 2018 roku będzie można zakupić plan abonamentowy wybrany z bogatej oferty rozwiązań, który pozwoli na rozszerzenie zakresu usługi przechowywania danych.

Test Huawei P10 - jakość foto niedostępna dla konkurencji

Wszelkie dane są przechowywane wyłącznie w granicach Unii Europejskiej i na europejskich serwerach, zgodnie z obowiązującym w UE prawem dotyczącym ochrony danych osobowych i ochrony prywatności. Wszystkie usługi zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu prywatności użytkowników. Usługi w chmurze Huawei Mobile Cloud uzyskały certyfikat Cloud Security Alliance Star/CSA Star (ISO/IEC 27001).

- Premiera usługi Huawei Mobile Cloud podkreśla nasze zaangażowanie jako firmy w tworzenie wygodniejszych rozwiązań mobilnych, dostępnych dla wszystkich użytkowników. Jednocześnie pokazuje, że troszczymy się o to, by ich dane można było w prosty sposób zapisać i przywrócić, a przy tym sprawić, żeby były bezpieczne – powiedział Wang Yanmin, prezes Huawei Consumer Business Group dla regionu krajów nordyckich i Europy Środkowo-Wschodniej. Wszystkie pliki i zdjęcia są przechowywane na serwerach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej. Nasze zespoły eksperckie, powołane z myślą o działaniach prowadzonych w UE, odpowiedzialne za kwestie prawne oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem i prywatnością, dokładają starań, aby zapewnić użytkownikom niezmącony spokój ducha. Pełne wsparcie techniczne funkcji Huawei Mobile Cloud zostanie na początek zapewnione w Finlandii, Polsce, Niemczech, we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Holandii. W przyszłości do tego grona dołączy więcej krajów.

Pierwsze aktualizacje dla modeli Huawei P10 i P10 Plus zostały udostępnione 30 września, zaś w przypadku P10 lite można się ich spodziewać 10 października. Harmonogramy wprowadzania rozwiązania na rynek przez operatorów mogą się od siebie różnić.

źródło: Huawei

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | huawei | cloud | smartfon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimSnja
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.03 22:37 Odpowiedz
Już ktoś z was otrzymał tę aktualizację?
AnonimAva
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.10.02 23:51 Odpowiedz
Super info

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 189

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)