REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-19 13:05 | PDA & Navi | hp | akcesoria
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

HP przedstawia nową generację urządzeń LaserJet od: 2194 PLN

Firma HP wprowadziła na rynek nowe urządzenia z serii HP LaserJet Enterprise 600, oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa w branży i zwiększoną wydajność.


Firmy i przedsiębiorstwa rozwijają się coraz szybciej, a ich pracownicy potrzebują inteligentnych rozwiązań, także w zakresie urządzeń technologicznych, aby utrzymać pozycję lidera. Drukarki wielofunkcyjne serii 600 łączą wyjątkową wydajność i efektywność energetyczną z profesjonalną jakością wydruków – a wszystko to przy jednoczesnej ochronie sieci przed coraz częstszymi atakami cybernetycznymi. Nowe urządzenia są też wyposażone w technologię kartridżów JetIntelligence, wykorzystującą przełom w chemii tonerów, zapewniającą lepszą jakość wydruku.

HP oferuje użytkownikom nowe możliwości druku z wykorzystaniem transformacyjnych technologii, zapewniające innowacyjne rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa, wzornictwa przemysłowego, jak i wydajności – mówi Tuan Tran, Dyrektor Generalny i Wiceprezes w Office Printing Solutions HP Inc. Od osobistych monochromatycznych drukarek laserowych, aż po największe i najbardziej bogato wyposażone urządzenia wielofunkcyjne HP Enterprise Flow MFP, produkty z nowej serii 600 dopełniają portfolio JetIntelligence dzięki możliwościom, których nie oferuje nikt inny na rynku.


Seria 600 jest wyposażona w najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń, mające na celu zapobieganie atakom cybernetycznym. Urządzenia te mają unikalną zdolność samonaprawy, automatycznie się restartując w razie ataku lub jakichkolwiek innych niezgodności. Dodatkowe funkcje obejmują wbudowane szyfrowanie w celu ochrony danych zapisanych na dysku twardym, bezpieczne usuwanie (aby bezpiecznie i całkowicie skasować poufne informacje) oraz możliwość wyłączania portów i protokołów w celu zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi.

Użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnego interfejsu , w który zostały wyposażone niedawno wprowadzone na rynek modele HP A3 LaserJets i najnowsze urządzenia serii 600 LaserJet. W obsłudze jest on podobny do interfejsów znanych z tabletów. Nowe funkcje obejmują centrum wiadomości, ulepszony podgląd, dodatkowe dostosowywanie, scentralizowane kontakty i nowe aplikacje, które pomagają usprawnić procesy biznesowe. Wbudowane oprogramowanie będzie aktualizowane w przyszłości w celu ochrony inwestycji i utrzymania wysokiej wydajności. Ponadto seria 600 oferuje ulepszone funkcje programu WorkFlow, które ułatwiają pracownikom przechwytywanie każdej ze stron – dzięki płynnemu podawaniu papieru w celu automatycznego wykrycia ewentualnych błędów lub nieodebranych stron przy wszystkich zadaniach skanowania.


Urządzenia HP serii 600 mają wbudowane wszystkie nowe mechanizmy JetIntelligence, które działają już od poziomu cząsteczek tonera. Zaprojektowano je tak, aby pomóc klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić efektywność energetyczną.

Urządzenia HP serii 600 obejmują wiele urządzeń monochromatycznych i kolorowych, pojedynczych i wielofunkcyjnych, drukujących od 47 do 71 stron na minutę (A4). Dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych lub bezpośrednio w HP.

Sugerowana cena detaliczna netto od: 2194 PLN

źródło: HP

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | hp | akcesoria Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 237

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)