REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-02-14 15:32 | Telefony | heyah | promocje | internet | pre-paid
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 30

Heyah Internet non stop

Użytkownik Heyah 1 korzystający z Taryfy Nowa Heyah może od dnia 14.02.2011 skorzystać z 7-dniowego okresu użytkowania transmisji danych bez opłat, po którym następuje przedłużenie usługi w tryb płatny. Opłata wynosi 9,08 zł z VAT i ponoszona jest cyklicznie co 30 dni świadczenia Usługi.

W czasie bezpłatnego okresu użytkowania trwającego 7 dni, licząc od dnia aktywacji Usługi Klient dysponuje ilością 25MB na transmisję danych, a w okresie płatnym ilością 100MB przez 30 dni. Po przekroczeniu ww. transferów danych Operatorowi będzie przysługiwać prawo do ograniczenia pasma transmisji w taki sposób, że nie będzie ono wyższe niż 16 kb/s, za co nie będzie pobierana przez Operatora dodatkowa opłata.

Regulamin oferty Heyah Internet non stop: Tutaj

źródlo: Heyah

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.5 (głosy: 4)
Tagi: | heyah | promocje | internet | pre-paid Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 30
Komentarze: 30 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimOszukany
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.30 00:14 Odpowiedz
Cały internet w HEYAH to dno i ten dziwny sposób naliczania za GPRS 2gr za 100kB. Niestety przy połączeniu z netem od razu liczy 30 krotność tj.60gr "Po zakończeniu połączenia z internetem, różnica miedzy pobraną kwotą za każde rozpoczęta 3000kB a kwotą należną za skorzystanie z internetu zostaje niezwłocznie zwrócona na Twoje konto. Zwrot kwoty może nastąpić w terminie maksymalnie 24h." Kilka dni temu przekonałem się na własnej skórze, że ten sposób naliczania to jedno wielkie oszustwo, faktycznie na wstępie pobiera 60gr, ale o zwrocie nadpłaty to już mogłem tylko pomarzyć, w ciągu tygodnia zapłaciłem 48zł, połączyłem się z internetem 80 razy transfer ok 10mb od tygodnia nic nie wróciło na moje konto. Czy HEYAH celowo oszukuje swoich klientów?
PollPoll
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1905
Zarejestrowany:
2010-08-18 19:20:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.30 00:27
No ale za to na forach internetowych można zobaczyć wpisy : Gdyby tak każdy taktował, ho ho
Anonimbob
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.25 17:07 Odpowiedz
HEYAH internet non stop to farsa mam dwa numery i do tej pory zachwalałem HEYAH jak mogłem w tej chwili muszę powiedzieć że INTERNET NON STOP to farsa mało że sama usługa jest beznadziejna to jeszcze osoby z BOK same tłumaczą że faktycznie lipa,ale to nic,zwrot kasy za niewypał oddają (chyba) bo nie wiadomo co,ile i za co i ile to trwa,bo po każdym sprawdzeniu konta są inne kwoty,a na bilingi nie występują... choć obiecują sms z wyjaśnieniami (śmiech). A ma może ktoś z Was ,ofertę TELEFON BEZ UMOWY? To dopiero majstersztyk marketingowy nim miną rok od oferty (oferta minimum rok) zmieniła się cena telefonów, ktoś mógłby pomyśleć że staniały (haha) otóż w HEYAH poszły w górę. Mając ofertę 12miesięcy za 50zł=600zł można był kupić np. aparat Samsung Wave za 1zł(reasumując: na wolnym rynku taki telefon kosztuje od 430zł w górę) ta oferta była do łyknięcia. DEBIL ze mnie,nim miną rok moich wpłat ten sam telefon teraz kosztuje w heyah (12miesięcy*50zł=600zł + nie 1zł TYLKO PONAD 450zł)(tel został wycofany z oferty)ale to samo tyczy się innych telefonów.HEYAH wymyśliła świetny sposób zatrzymania kart i mixów w sieci ale tu się przeliczył bo nikt nie zapłaci za taki telefon więcej niż 1zł bo nie warto. Zostałeś załatwiony w ten sam sposób daj znać. jak ktoś z heyah ma coś do mojej wypowiedzi to zapraszam 888888991
AnonimNon stop
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.02 18:18 Odpowiedz
Wychodzi na to, że 64 osoby w Heyah płącą po 9 zł żeby mieć internet 2 KB/s. To tak jakby TP ściągała 576 zł od jednego klienta za łącze 1 Mb/s. Ludzie, nie dajcie się nabrać!
AnonimNick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.12 14:49
Przez miesiac jeszcze jakos dzialalo,po miesiacu net tak zwolnil ze nawet nk nie odpalisz ..zawiodlem sie bo zawsze heyah wydawala mi sie naj naj,a i zapomnijcie ze cos z tym zrobicie ..ogolnie nie polecam
AnonimNon stop
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.02 18:09 Odpowiedz
Porażka, wielka porażka ta cała promocja! Myk jest taki, że po przekroczeniu tych 100 MB transfer nie spada do 16 KB/s ! Przeczytajcie sobie regulamin: Po przekroczeniu ww. transferów danych Operatorowi będzie przysługiwać prawo do ograniczenia pasma transmisji w taki sposób, że nie będzie ono wyższe niż 16 kb/s . A więc d**a! Jest do 16 Kb/s, a nie, że mamy min. 16 Kb/s. A, że już nie wspomnę, że chodzi o 16 Kilobitów, a nie 16 KiloBajtów na sekundę !!! 16 Kb/s to nic innego jak 2 KB/s i taką szybkość mamy maksymalnie. A w praktyce to tak wyglądą, że nie ma nawet 1 KB/s przy pełnym zasięgu. Z internetu się nie da korzystać w nowszych telefonach: TO JEST WIELKA BUJDA I OSZUSTWO[/B], żeby w XXI wieku wystawiać taką żenadę. WSTYD!
AnonimHEHAY-PLAY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.30 08:47 Odpowiedz
Że już nie wspomnę o tym, że przy doładowaniu play za 30zł, dostajemy po prostu gratis internet na 30dni (przy doładowaniu za 50zł na 50dni) A te 30zł możemy po prostu wydać na rozmowy. Zresztą są 3 opcje do wyboru: -gratis internet (300mb na 30 dni)(przy kompresji bez grafiki to uzyskamy odpowiednik nawet 1gb) -darmowe 1000 smsów do wszystkich sieci -albo całkowicie bezpłatne połączenia w play i smsy do play. A jeśli chodzi o internet to też jest kilka opcji w play. Za miesięczne opłaty: 9zł - 200mb ( w heyah za 9zł mamy dwa razy mniej 100mb, a prędkość później tak spada, że nie da się korzystać) 15zł- 500mb(i to jest już coś) Żal mi polityki HEYAH, która zamiast mieć zadowolonych świadomych klientów. Po prostu ich nabiija. PS. Szczerze. Ja wogóle nie rozumiem jak można nie być w PLAY Mam masę znajomych w play i gadamy po prostu za darmo. Ja mam akurat tak, że: Przy doładowaniach miesięcznych 30zł, do play i smsy i rozmowy za darmo, mam internet za 15zł miesięcznie 500mb, więc można spokojnie korzystać, a za reszte 15zł mam rozmowy i smsy do innych sieci Im więcej ludzi w play tym mniej płacę
AnonimHEHAY-PLAY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.30 08:23 Odpowiedz
Jedno wielkie oszustwo, jak to w HEYAH bywa cały czas, byłem w HEYAH dwa razy pierwszy i ostatni Za 10zł miesięcznie w play mam 200mb w telefonie i to już od dawna, a nie 100mb jak w heyah za 9zł, które tylko nabija klientów którzy nie doczytają oferty. Pozdrawiam. Z HEYAH przeszedłem do PLAY i jestem megazadowolony. HEYAH niestety kłamie po prostu kłamie w ofertach i tyle. Jakby za te 9zł było faktycznie bez limitu nonstop byłoby fajnie. Ale HEYAH nigdy nie da dobrej oferty bez hamskich haczyków.
AnonimDziecko Nadziei
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.28 20:18 Odpowiedz
W Neostradzie na takie coś mówiło się limit, obecnie we wszystkich sieciach HSDPA/3G/itp. mówi się na to limit, a "bez limitu" nazywają się takie rzeczy tylko w Erze.
Anonimkloc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.14 17:13 Odpowiedz
wydaje mi się, że i tak zajebista oferta w porównaniu do innych i tak jest taniej niż w plusie a przynajmniej ci nie zjada kasy po przekroczeniu limitu mi kiedys zjadlo 80zł
AnonimPituś
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.25 21:14 Odpowiedz
fajnie Dzisiaj wysłałem tego SMS-a i jeszcze mi potwierdzenie nie przyszło dlaczego?
AnonimTygrysek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.05 12:12
Ludzie macie klapki na oczach ta oferta faktycznie nie jest tańsza płacąc 9,08 zł na miesiąc masz 100 Mb transferu (ale przychodzący i wychodzący transfer). Porównanie przykładowo płacąc 2 gr za 100 Kb zapłacę 20 zł ale jest jeden szkopuł nie ma limitu przy płaceniu z kilobajty bo za opłatę miesięczna niby nie ma ale jest limit transferu który spada do 16 kb/s, gdzie normalnie powinno być 1mb/s. Przy takim limicie nawet GG ma trudności w działaniu a przeglądanie stron nawet nie wchodzi w grę, a do końca okresu rozliczeniowego jeszcze pozostało kilka dni, limit wyczerpany a internetu faktycznie nie mamy bo nie można z niego korzystać... A biorąc pod uwagę możliwości obecnych telefonów 100 mb (330 mb po kompresji jeśli ściągamy tylko pliki tekstowe, bo przy stronach gdzie jest dużo grafiki czy poczty to kompresja wyniesie ledwo 200 mb) to śmiech na sali... Jak dla mnie ta oferta to jedna wielka porażka zamiast iść do przodu to robiony jest krok do tyłu... Jak ktoś mało korzysta z internetu w telefonie to dla niego taka opcja możne jeszcze być ale z czasem i tak będzie jemu za mało - apetyt rośnie z czasem bo każdy chce mieć dużo za małe koszta... Dla mnie ta oferta to totalna lipa
AnonimGregu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.03.09 20:30 Odpowiedz
witam mialem ten myk na tt i jestem nie zadowolony wrecz tragedia.
AnonimBoca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.17 21:41 Odpowiedz
Jeśli o ofercie internetowej Heyah mowa to jest to jakaś rewolucja, ponieważ do tej pory trzeba było płacić 2 gr/100kb, co i tak było jedną z najniższych, pozapakietowych stawek na rynku. Dają też 25 mb na próbę, a przy użyciu kompresora z tych 100 mb można zrobić 300mb, więc nie jest źle.
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.17 15:06 Odpowiedz
Nie twierdzę, że to coś złego - oby wszystkie opy miały dobre promocje. Póki co, tylko Tak-taka, no i teraz Heyah zaproponowały internet bez limitu danych.
webiswebis
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 216
Zarejestrowany:
2010-10-20 19:05:27
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.15 15:13 Odpowiedz
Rzeczywiście pakiet taki sam, jak w Tak Taku, ale nie widzę w tym nic złego, bo blueconnect Max jest bardzo dobrym pakietem. Jak na razie tylko w nim nie ma limitów transferu danych.
zypolekzypolek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 219
Zarejestrowany:
2009-01-08 18:18:43
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.15 13:22 Odpowiedz
Tak-tak ma bardzo podobny internet w postaci pakietu blueconnect max. Też kosztuje 9,08 zł i w pakiecie z prędkością podstawową korzysta się ze 100 MB danych. Później już prędkość może być niższa, ale limitu danych nie ma.
AnonimAdaś
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 22:15 Odpowiedz
100mb na potrzeby w komórce w zupełności na miesiąc wystarczy. Opłata nie jest wysoka. Do tego nie trzeba dopłacać jak wykorzystamy te 100mb. Ogólnie opłaca się.
AnonimCzytelnik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 18:56 Odpowiedz
Czy to jest normalny internet, czy tak jak w Erze ma wymuszoną kompresję?
Anonimnick
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 18:34 Odpowiedz
Rewolucja to nie jest. Ale opłaca się. Za jedną opłatą ma się stały dostęp do internetu a to się przydaje. Internet w komórce to rzecz dorywcza więc taki pakiet zda egzamin. A i opłata nie jest wygórowana.
rcichorcicho
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 122
Zarejestrowany:
2010-08-22 20:34:10
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:34 Odpowiedz
Wielkie rozczarowanie ta "nowa" oferta. Skopiowali z TakTaka.
rcichorcicho
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 122
Zarejestrowany:
2010-08-22 20:34:10
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:34 Odpowiedz
Wielkie rozczarowanie ta "nowa" oferta. Skopiowali z TakTaka.
AnonimBoca
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:23 Odpowiedz
Tylko porządnego pakietu internetowego brakowało w Heyah- teraz już jest i to tak samo korzystny jak w Erze.. Stawka 2 gr za 100 kb była niska, ale teraz to już w ogóle będziemy za internet płacić grosze. No i 7 dni za darmo też brzmi nieźle.
Anonimdyzzy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:19 Odpowiedz
Wydaje mi się, że jednak tydzień internetu za free jest atrakcją, skoro zupełnie jest za darmo. 25Mb drogą nie chodzi, a 9 zł tak jak w TT.
AnonimDobbsik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:18 Odpowiedz
To chyba jedna z gorszych ofert - taka samą ma Era, dlatego wczoraj poszedłem przenieść numer do innego opa bo po 10 latach u nich na nic specjalnego liczyć nie można. Heyah - nie idź tą drogą....
Anonimmatheo90
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 17:01 Odpowiedz
Mało, że to żadna rewolucja, to jeszcze przy niskiej opłacie jednostkowej opłata zryczałtowana dla wielu może być zupełnie nieatrakcyjna. Obniżenie stawek internetu w ujęciu jednostkowym i sms-ów o 50% byłoby znacznie bardziej atrakcyjne niż obecne zmiany, przynajmniej dla mnie.
GinkoGinko
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 107
Zarejestrowany:
2011-02-04 22:15:08
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 16:55 Odpowiedz
haha dobre
Anonimgość
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 16:55 Odpowiedz
A myślałem że czasy podziału na użytkowników i abonentów już minęły?
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2370
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.02.14 16:51 Odpowiedz
chyba Ryśka głowa boli skoro myśli, że to jest rewolucja. ta promocja wygląda raczej na ujednolicanie oferty z Erą (T-mobile) szału nie ma, a szkoda bo tak fajnie się zapowiadało.
IomegaIomega
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 372
Zarejestrowany:
2010-05-04 13:33:39
Zgłoś naruszenie