REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-15 07:59 | Rynek | hawe | rynek | finanse | praca
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

HAWE Telekom z nowym zespołem sprzedaży i 6-krotnym wzrostem konktraktów

HAWE Telekom (spółka zależna notowanego na GPW Mediatela), świadcząca kompleksowe usługi operatorskie na bazie jednej z najnowocześniejszych światłowodowych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, zakończyła właśnie proces restrukturyzacji zespołu sprzedaży. Zatrudniono nowych specjalistów, na czele działu stanął doświadczony menedżer z rynku telekomunikacyjnego. Widać już pierwsze efekty całego procesu: w okresie dwóch pierwszych kwartałów 2017 roku spółka podpisała 50 umów na świadczenie usług, przy czym wartość nowo pozyskanych kontraktów blisko sześciokrotnie przekroczyła wynik uzyskany w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Wzrost sprzedaży jest szczególnie widoczny w obszarze usług aktywnych, zarówno w segmencie operatorów krajowych (w tym lokalnych ISP i CTV) jak i operatorów międzynarodowych.

Do HAWE Telekom dołączyły osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i cieszące się bardzo dobrą opinią w branży. Udało nam się pozyskać ekspertów, którzy mogą pochwalić się znajomością rynku telekomunikacyjnego oraz licznymi sukcesami w sprzedaży” - mówi Dominik Drozdowski, wiceprezes Zarządu HAWE Telekom. „Zakończona niedawno restrukturyzacja już zaczęła przynosić wymierne efekty, wśród których są między innymi nowo pozyskani klienci oraz zawarcie wielu nowych kontraktów sprzedażowych”. „Cieszy nas także dynamicznie rosnąca ilość nowych projektów w toku”- podkreśla Dominik Drozdowski.

Nowym Dyrektorem Sprzedaży w HAWE Telekom został Piotr Suszycki – ekspert posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B w obszarze krajowych oraz międzynarodowych rynków telekomunikacyjnych. W swojej karierze zawodowej Piotr Suszycki zarządzał zespołami zarówno sprzedaży operatorskiej jak i korporacyjnej takich firm jak: CEL Polska (1999-2001) Energis Polska i GTS Energis (2001-2008), British Telecom (2008-2012) oraz TK Telekom (2013-2015). Dzięki restrukturyzacji zespół sprzedaży wzmocnili nowi handlowcy: Sebastian Sielski, Oskar Jędrzejczak, Leszek Gliwa, Piotr Gbiorczyk i Dariusz Unrau. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowane relacje z operatorami działającymi na terenie Polski. Do zespołu sprzedaży HAWE Telekom dołączył także Dariusz Ostapiuk, wcześniej związany z takimi firmami jak Pro Futuro, Exatel czy TK Telekom, który od lipca 2017 roku kieruje Technicznym Wsparciem Sprzedaży. Sprzedażą międzynarodową HAWE Telekom kieruje Przemysław Gągała, który od lat cieszy się opinią jednego z najlepszych fachowców w branży.

Warto przypomnieć, że HAWE Telekom jest właścicielem jednej z najnowocześniejszych ogólnopolskiej sieci światłowodowej o długości blisko 4 tys. km. Firma jest tzw. „operatorem dla operatorów” – świadczy hurtowe usługi transmisji danych, dostępu do Internetu, IPTV oraz dzierżawy włókien światłowodowych licznym krajowym oraz międzynarodowym operatorom telekomunikacyjnym.

źródło: HAWE Telekom

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | hawe | rynek | finanse | praca Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)