REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-20 06:51 | Rozrywka | gra | rozrywka | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Halloween zawitało do Crossout, post-apokaliptycznej gry MMO (wideo)

Halloween zawitało do Crossout, post-apokaliptycznej gry MMO akcji, tworzonej przez Targem Games oraz Gaijin Entertainment. Od 19 października do 9 listopada gracze mogą walczyć na nowej, nocnej mapie – Sektor EX. Dodatkowo, w trybie PvP dostępna jest misja „Polowanie na Wiedźmy”, która pozwala graczom zdobyć „Niebezpieczne Słodycze”. Specjalna, limitowana waluta umożliwia zakup sezonowych dekoracji dla stalowych maszyn ze świata Crossout.


W „Polowaniu na Wiedźmy” gracze muszą zdobyć Halloweenowe Pumpalony (balony w kształcie halloweenowych dyni) i utrzymać trofeum tak długo, jak to tylko możliwe. Wszyscy uczestnicy są wyposażeni w identyczne, nieuzbrojone pojazdy i mogą ukraść Pumpalony atakując oraz uderzając wroga. Choć w Polowaniu nie wykorzystuje się tradycyjnego uzbrojenia, nie jest ono ani spokojne, ani przyjazne. Wszystkie wehikuły wyposażone są w sześć potężnych silników rakietowych, zdolnych do osiągnięcia zawrotnych prędkości oraz wykonania potężnego uderzenia w auto przeciwnika. Sprawia to, że wróg traci kontrolę nad pojazdem oraz upuszcza cenne Pumpalony. Choć rozgrywka bywa niebezpieczna, gracze nie muszą jednak uważać na ilość otrzymywanych obrażeń podczas rozgrywki. W halloweenowym trybie liczba odradzania się pojazdów jest nieograniczona aż do momentu zwycięstwa jednej ze stron konfliktu.


Halloween wprowadza także do rozgrywki pierwszą, nocną mapę – Sektor EX. Gracze muszą walczyć o kontrolę nad opuszczonym ośrodkiem przemysłowym, ulokowanym w centrum planszy. W wielopoziomowym budynku obrońcy znajdą świetne kryjówki, które pozwolą na skuteczną defensywę. Atakujący mogą skorzystać z sieci labiryntów i przedostać się niezauważonymi na tyły wroga. Brak oświetlenia sprawia, że dystans w walce się zmniejsza, więc kluczową decyzją będzie odpowiedni dobór uzbrojenia.


Podczas Halloweenowych zmagań, walki w trybie PvP oraz ukończenie dziennych zadań zapewnią graczom dodatkowe nagrody w postaci „Niebezpiecznych Słodyczy”. Nie nadają się one do spożycia, lecz będą przydatne przy tworzeniu Pojemników zawierających cenne przedmioty – dekoracje, rogi, farby i unikatowe obrazki profilowe. Gracze, którzy nie przywiązują wagi do wyglądu swoich maszyn, bez większego problemu mogą sprzedać Słodycze na wewnętrznym rynku w grze i uzyskać dzięki temu dodatkowe źródło zarobków.


O Crossout:

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu.

O Gaijin Entertainment:

Gaijin Entertainment to twórcy i wydawcy gier online: War Thunder, Crossout, Star Conflict, a także wielu innych tytułów na platformy PC, Mac, PS4, PS4, Xbox 360, iOS i Android. Zróżnicowane portfolio firmy było wielokrotnie nagrodzone przez światowe media i branżę gier. Wśród wyróżnień znalazły się m.in. KRI Awards, Gamescom Award i wiele innych.

źródło: Targem Games

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gra | rozrywka | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 287

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)