REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-04-24 13:44 | PDA & Navi | google
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Google Drive już jest (video) aktualizacja

Premiera dysku sieciowego, który jest przygotowywany przez firmę z Mountain View może nastąpić już dzisiaj, informuje agencja Reuters. Google Drive debiutuje z pojemnością 5 GB za darmo dla każdego chętnego. Za odpowiednią opłatą, mniej niż $2.50 miesięcznie możemy rozszerzyć rozmiar dysku nawet do 25 GB.


Sama usługa działać ma poprzez specjalne "foldery", dzięki czemu będzie dostępna zarówno na pecetach jak i Macach. Całość jest dostępna dla posiadaczy smartfonów z iOS oraz Androidem.

Na Dysku Google możemy błyskawicznie tworzyć nowe dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Możesz pracować nad tym samym dokumentem jednocześnie z innymi osobami. Każda wprowadzona zmiana jest od razu widoczna

Co ciekawe, dziś został odświeżony także Dropbox. Użytkownicy narzędzia teraz mogą dzielić się plikami z dowolnego katalogu w usłudze, wysyłając po prostu link znajomym.

źródło: Reuters

Kan

Aktualizacja:

Nowa odsłona dysku sieciowego w wykonaniu firmy z Mountain View – Google Drive: Tutaj


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | google Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimsmella
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.25 14:02 Odpowiedz
Jeśli ktoś nie chce być szpiegowany przez googla to dobrą alternatywą jest dropbox. Pliki nie mają limitu wielkości, można je wgrywać przez aplikację, przeglądarkę, smartfona. Można łatwo zwiększyć podstawową pojemność dysku. No i pliki na nim są Twoją własnością a nie googla... Rejestrując się z mojego linku dostajesz na wstępie jeszcze więcej miejsca! http://db.tt/3BAok5hX
AnonimP
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.25 07:37 Odpowiedz
Udostępnianie linków z dowolnego katalogu jest już od dawna, więc nie wiem skąd ten news.
Anonimaio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 20:43 Odpowiedz
Już wystartował ale nie jest dostępny jeszcze dla wszystkich kont
AnonimDAREK
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 20:23 Odpowiedz
FAJANA USLUGA
Anonimluksus
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 20:02 Odpowiedz
ile trzeba czekać na maila zwrotnego, na temat utworzenia google drive ?
Anonimwiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 18:53 Odpowiedz
jak zrobić folder?
FazaFMFazaFM
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 103
Zarejestrowany:
2011-07-22 22:57:36
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 18:27 Odpowiedz
Google Drive dziala !!!
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3226
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 18:24 Odpowiedz
W Google Play pojawiła się już aplikacja Dysk Google więc dzisiejszy start jest bardzo prawdopodobny.
Anonimwiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 16:37 Odpowiedz
JAK SIE TWORZY LINK NA STRONIE DROPBOX W KOMPUTERZE, ZA CHINY NIE WIEM...
Anonimwiek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 16:28 Odpowiedz
Link --- w dropbox był w aplikacji na android już dawno, a jeśli takiego tworzenia linku - ktore jest super ułatwienie - nie będzie w google drive to ja dziękuję...
AnonimTomi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 14:31 Odpowiedz
U mnie nadal 1 GB.
Anonimciek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.24 14:29 Odpowiedz
Ciekawe o której wystartuje
Anonimsebo